2017 metų audinių tendencijos: kaip puošime savo langus?

2017-01-19

Naujus metus pradedame išsikėlę naujus, didelius tikslus, motyvuodami save ir artimuosius. Sportuojame, daug vaikštome, daugiau dirbame, skaitome dar daugiau knygų ir t.t. Na, ar bent jau pasižadame dažniau tą daryti.

 

O ar iškėlėte tikslus savo… Namams? Mėgstantiems ir galvojantiems apie stilių, įvaizdį bei jaukumą namuose, šiais metais verta apžvelgti savo kambarių užuolaidas. Ar joms nieko netrūksta? Gal jau pablukęs audinys? O gal, štai, matomas įplyšimas? Per sunkios, per tamsios, netgi niūrios spalvos? Ei, Jums metas atsinaujinti!

 

Šiais, 2017-ais metais, būtent ir kviečiama atsigręžti į savo namų langus – kas juos dengia bei puošia.

 

rastuoti naktiniai audiniai

 

Vandens motyvai ir lengvumo įspūdis

 

2017-ieji – gaidžio metai, tačiau tai nereiškia, kad raudona spalva turėtų dominuoti Jūsų namų interjero detalėse. „Audrinetos“ užuolaidų salonas kviečia pažvelgti į ryškiausią šių metų tendenciją audinių pasaulyje – išplaukusius vandens motyvus, smaragdinį bei mėlyną atspalvius. Šios spalvos Jūsų kambariui suteiks ne tik lengvumo, bet ir modernios romantikos, gaivaus vasariško oro bei banguotos jūros įspūdį. Įsivaizduokite: po ilgos darbo dienos grįžtate namo, užtraukiate užuolaidas ir Jūsų erdvėje – atostogų pojūtis.

 

audiniu tendencijos

 

Beje, šiais metais siūloma pamiršti pereinančių iš ryškesnės į šviesesnę spalvą audinius. Pavyzdžiui, kai dalis audinio – tamsiai mėlyna ir palaipsniui šviesėja. Geriau rinkitės skirtingų švelnių atspalvių derinius, kad perėjimai nebūtų vienos spalvos kolorito.

 

Prabangos garbintojams

 

Šviesūs atspalviai, lengvi, ploni audiniai ir romantiškas įvaizdis gali būti nepriimtinas tiems, kurie niekada neliks abejingi klasikai, aristokratiškai prabangai ir tamsesnėms spalvoms. Valio, 2017-ieji atkeliavo su naujomis audinių pasaulio tendencijomis ir prabangaus stiliaus mylėtojams!

 

Taigi, kas dominuos šiais metais? Visų pirma – šilkas ir storas, masyvus audinys. Šilkas akcentuoja Jūsų aistrą prabangai, ryžtingumą, drąsą ir pastovumą. Masyvūs audiniai – sunkios, senosios klasikos mėgėjams. Spalvų paletė – nuo šviesių iki ryškiausių ir tamsiausių atspalvių. „Audrinetos“ salone rasite įvairių žalios spalvos tonų, kurie šiais metais – dominuojantys. Rinkitės vienspalvius arba su itin smulkiu raštu audinius ir tikrai „neprašausite“ siekdami pataikyti į 2017-ųjų tendencijas.

 

zalias gobelenas

 

Visgi, svajoja kažkas iš Jūsų apie raudoną atspalvį užuolaidų audinyje… Būkite subtilūs šiuo atveju. Puikus sprendimas – rinktis pilko atspalvio audinį su raudonais motyvais, tarkime, plunksnomis, kurios šiais metais taip pat bus madingos. Be plunksnų ir smulkių detalių motyvų, po truputį grįžtama ir prie geometrinių formų. Pavyzdžiui, įvairaus dydžio simetriškų kvadratėlių derinant smėlio ir smaragdines spalvas.

 

namu tekstiles tendencijos

 

Dabar pat pavaikščiokite po savo namus ir pasižvalgykite po užuolaidas – gal jau rytoj susitiksime užuolaidų salone…?

 


UAB AUDRINETA siuva visų tipų užuolaidas, priderinant dekoro elementus. Atliktų darbų pavyzdžių rasite atliktų darbų galerijoje.

 

Dėl užuolaidų kreipkitės į artimiausią Audrinetos saloną. Mūsų salonai įsikūrę Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. Detali informacija kontaktų puslapyje.

 

Mūsų klientai

Mūsų partneriai

2012-2020 © Audrineta. Visos teisės saugomos

Pagrindinis Meniu