Ko reikia, kad miegas būtų geras ir saldus?

2018-10-17

Argi ne dažnai prieš miegą girdite palinkėjimą „saldžių sapnų“? Bet jis ne visada būna toks saldus ir geras, kokio norėtumėte? Išbandėte naują pagalvę, čiužinį, netgi miego akinius, bet vis kažkas ne taip? Atsakymas gali slėptis jūsų patalynės užvalkaluose, t. y. jų audinyje, faktūroje ar net spalvose.

Pakalbėkime apie tai, kokią miegamojo tekstilę geriausiai rinktis ir kaip ją derinti prie interjero. Teigiama, kad miegodami praleidžiame trečdalį savo gyvenimo, tad kodėl tam nesuteikus atitinkamo dėmesio?

uzuolaidos miegamajame

Miegamasis – ramybės oazė

Rinkdamiesi patalynės užvalkalus ar pledus, nepamirškite, kad miegamasis – jūsų ramybės ir poilsio kampelis, tad, svarbiausia, raskite pusiausvyrą tarp spalvų. Balta, pastelinė, šviesiai žalia ar mėlyna – puikūs miegamojo atspalviai, kurie kiekvieną rytą sukurs pavasarį jūsų kambaryje. 2018-ųjų metų tendencijose vyrauja švelniai rožinė spalva, kuri derinama su molio, kavos ar mėlynais atspalviais. Visgi, miegamajame mekomenduojama rinktis prigesintas spalvas, kad ryškūs atspalviai nevargintų. Tokius atspalvius kaip kavos, rusvas, pilkas ar mėlynas, patariama derinti su balta ar kremine spalva. Pernelyg „rėkiančios“ ar kandžios spalvos kambaryje pradeda erzinti, neretai pradedami jausti galvos ar akių skausmai.

 

Visgi, jei jūsų aistra – tamsesni ar ryškesni atspalviai, miegamajame juos derinkite prie interjero  , įterpdami ir šviesių detalių. Gal jūsų patalynė gali būt šviesi, bet tamsesniais akcentais, pvz., gėlėmis ar kitais ornamentais?

 

Audinys turi draugauti su jūsų kūnu

Spalvas mato tik mūsų akys, o oda – jaučia medžiagą. Kas gali būti geriau, nei po ilgos dienos ištiesti kojas savo lovoje ir prie kūno priglausti minkštą, šiltą ir jaukų patalynės audinį?

Medvilnės satinas jau nuo seno užima lyderiaujančias pozicijas renkantis medžiagą užvalkalams. Kodėl? Nes jis itin švelnus, glotnus, nekelia jokios trinties ar nepatogumo. Dar viena populiarėjanti medžiaga – tencelis. Jis gaminamas iš lygaus paviršiaus medienos pluošto. Šis audinys žmonėms pradeda patikti tuo, kad vasarą suteikia vėsumo ir gaivos, o žiemą – šildo. Taip yra dėl jo termostatinių  savybių. Žiemą taip pat populiarėja dar vienas audinio pasirinkimas – flanelė. Ši medžiaga turi pūkelį, kuris ir atlieka didžiąją šildymo funkciją. Minkštas, švelnus, jaukus audinys patiks ir tiems, kurie ištikimi savo pirkiniams, kadangi flanelinė patalynė pasižymi ilgaamžiškumu. 

O dabar… Saldžių sapnų! Tikimės, jie bus būtent tokie.

Peržiūrėkite mūsų naujausius projektus paspaudę šią nuorodą

uzuolaidos miegamajame uzuolaidos miegamajame uzuolaidos miegamajame uzuolaidos miegamajame

Mūsų klientai

Mūsų partneriai

2012-2020 © Audrineta. Visos teisės saugomos

Pagrindinis Meniu