Lovatiesė – kambario tvarkai ar interjerui?

2017-01-09

Rytas. Jūs atsikeliate, keliaujate į vonią. Išėjus iš vonios pažvelgiate į laikrodį: „o ne, vėluosiu į susitikimą!“ – pagalvojate mintyse ir tada prasideda… Skubėjimas. Vienoje rankoje kavos puodelis, kitoje – telefonas. Tinkamų batų paieška, spintos turinio vertimas lauk, ko pasekoje išeinate iš namų ir už durų paliekate netvarką. Tikitės, kad vakare netikėtų svečių nebus.

 

Visoje šioje netvarkoje už namų durų lieka ir miegamasis. Ir sujaukta lova. Be užtiestos lovatiesės. Taip, patikėkite, lovatiesė būtina. Ir po šio teksto Jūs jau skubėsite rinktis sau tinkančią ar bent jau pakeisti senąją.

 

Lovatiesė – nebe „kaime pas močiutę“ simbolika

 

Tikėtina, ne vienam iš Jūsų, lovatiesė išsyk kelia asociacijų su lietuvišku kaimu ar seniai pas močiutę kaime matytu raštuotu lovos užtiesalu. Pamirškite šias pasenusias mintis ir būtent tokį lovatiesių įprasminimą. Nuo šiol tai taps kone esmine miegamojo kambario tvarkos bei interjero detale.

 

Pradėkime nuo to, kad, visų pirma, lovatiesę užtiesti ant lovos netruksite. Jei ji lengvo, puraus audinio, kokių galite rasti ir „Audrinetos“ salone, tai truks vos 20 sekundžių. Net ir itin skubant galima rasti tiek laiko vardan to, kad miegamasis būtų paliktas tvarkingas. Ar niekada neišgyvenote pojūčio, kai, užėjus į kambarį, kuriame – nepaklota lova, atrodo, lyg visas kambarys būtų netvarkingas? Tikiu, dabar rankas pakeltų ne vienas ir ne du. Taigi, lovatiesė – tvarkingo kambario įvaizdžio dalis. O juk visi norime gyventi tvarkingai. Net ir kasryt skubant.

 

 

sviesaus audinio lovatiesė

Lovatiesė – vena esminių miegamojo kambario interjero detalių

 

Kitas aspektas – bendrasis miegamojo interjeras bei stilistika. Namai – erdvė, kurioje atsipalaiduojama, pailsima, čia leidžiamas laikas su šeima arba atvykusiais svečiais. Visi nori, kad namuose būtų gera, jauku ir… Taip, gražu. Šiandienos pasaulyje gražu nebūtinai reiškia brangu. Tas pats ir su lovatiesėmis. Jų kainos priklauso nuo audinio, raštų ir kitų niuansų, tačiau jie pritaikyti visoms kišenėms.

 

Žinoma, renkantis lovatiesę, svarbu dėmesį koncentruoti ne tik į kainą, bet ir bendrą kambario stilistiką. Būtent lovatiesė gali paryškinti, suteikti gyvumo, ar, atvirkščiai, prislopinti galbūt pernelyg ryškias miegamojo sienas. Jei kambarys – baltas, nebijokite lovatiesei parinkti tamsesnį audinį, žinoma, jis neturėtų smarkiai kontrastuoti su pačios lovos, jos rėmo ar atkaltės spalva. Šiuo metu populiarūs kapučino, šviesaus šokolado, pilki atspalviai su švelniais ir minimalistiniais raštais.

 

 

lovatiese miegamajame

Akivaizdu, kad lovatiesė kuria kambaryje ir tvarką, ir suteikia bendram interjerui išbaigtumo pojūtį. Sugaišus vos keliasdešimt sekundžių kasryt, miegamąjį paliksite tvarkingą ir lygiai tokį patį jį rasite grįžę vakare namo. O jei parinksite prie bendrojo kambario interjero derančią lovatiesę – miegamasis bus dar ir stilingas.

 

 


UAB AUDRINETA siuva lovatieses pagal individualius užsakymus. Atliktų darbų pavyzdžių rasite atliktų darbų galerijoje.

Norėdami išsirinkti tinkamą audinį lovatiesei, kreipkitės į artimiausią Audrinetos saloną. Mūsų salonai įsikūrę Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. Detali informacija kontaktų puslapyje.

 

 

Mūsų klientai

Mūsų partneriai

2012-2020 © Audrineta. Visos teisės saugomos

Pagrindinis Meniu