Vilnius+370 618 55274

kaunas+370 610 42233

klaipėda+370 633 11685

Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in comments
Search in excerpt
Filter by Custom Post Type
{ "homeurl": "http://www.audrineta.lt/", "resultstype": "vertical", "resultsposition": "hover", "itemscount": 4, "imagewidth": 70, "imageheight": 70, "resultitemheight": "auto", "showauthor": 1, "showdate": 1, "showdescription": 1, "charcount": 3, "noresultstext": "Nerasta!", "didyoumeantext": "Ar turėjote omenyje:", "defaultImage": "http://www.audrineta.lt/wp-content/plugins/ajax-search-pro/img/default.jpg", "highlight": 0, "highlightwholewords": 1, "openToBlank": 0, "scrollToResults": 0, "resultareaclickable": 1, "autocomplete": { "enabled": 1, "googleOnly": 0, "lang": "lt", "mobile": 1 }, "triggerontype": 1, "triggeronclick": 1, "triggeronreturn": 1, "triggerOnFacetChange": 0, "trigger": { "delay": 300, "autocomplete_delay": 310 }, "overridewpdefault": 0, "override_method": "post", "redirectonclick": 0, "redirectClickTo": "results_page", "redirect_on_enter": 0, "redirectEnterTo": "results_page", "redirect_url": "?s={phrase}", "settingsimagepos": "left", "settingsVisible": 0, "hresulthidedesc": "1", "prescontainerheight": "400px", "pshowsubtitle": "0", "pshowdesc": "1", "closeOnDocClick": 1, "iifNoImage": "defaultimage", "iiRows": 2, "iiGutter": 5, "iitemsWidth": 200, "iitemsHeight": 200, "iishowOverlay": 1, "iiblurOverlay": 1, "iihideContent": 1, "loaderLocation": "auto", "analytics": 0, "analyticsString": "", "show_more": { "url": "?s={phrase}", "action": "ajax" }, "mobile": { "trigger_on_type": 1, "trigger_on_click": 1, "hide_keyboard": 0 }, "compact": { "enabled": 0, "width": "100%", "closeOnMagnifier": 1, "closeOnDocument": 0, "position": "static", "overlay": 0 }, "animations": { "pc": { "settings": { "anim" : "fadedrop", "dur" : 300 }, "results" : { "anim" : "fadedrop", "dur" : 300 }, "items" : "fadeInDown" }, "mob": { "settings": { "anim" : "fadedrop", "dur" : 300 }, "results" : { "anim" : "fadedrop", "dur" : 300 }, "items" : "voidanim" } }, "autop": { "state": "disabled", "phrase": "", "count": 10 } }

Baldiniai Audiniai

Gausybė aukščiausios kokybės, įvairių raštų baldinių audinių įvairovė gali padėti atnaujinti Jūsų namus!

Perrengti baldai ne tik atrodys kaip nauji, bet ir padės paryškinti namų savininkų skonį. Spalvingi, dekoratyvūs ir tuo pačiu praktiški baldų dekoro sprendimai – tai nedidelis, bet labai svarbus indėlis į patogią, estetišką bei stilingą buitį. Namų erdvė, biuro interjeras ar poilsio zona – pasirinkite gobelenus baldams, kurie kuria įvaizdį! Visiems mūsų salono audiniams suteikiama 24 mėn. kokybės garantija.

Gobelenai baldams turi gilias tradicijas – vystantis amatams ir taikomojo meno šakoms tekstilė šiandien nebėra tik praktiškas namų akcentas. Gobelenas – tai pilnavertė ir dekoratyvi namų interjero dalis. Rankų darbo austiniai sieniniai kilimai buvo gaminami jau Senovės Persijoje, Mesopotamijoje ir Bizantijoje. Laikui bėgant tekstilė tapo viena iš šiuolaikinio meno formų. Gobelenas, kurį mes įpratę matyti šiandien, buvo pradėtas austi XVII a. Vakarų Europoje, Paryžiuje. Čia buvo įsikūrusi karališkoji Kolimų manufaktūra, kuriai vadovavo broliai Gobelenai. Būtent jų pavardė ilgainiui tapo neatsiejamu tekstilės ir gobeleno industrijos terminu. Senas tradicijas turintis audimo menas, dar ir dabar yra tekstilės kūrimo proceso dalis. Nors vis rečiau kabiname gobelenus ant sienų, jie puikiai pritaikomi baldams ir kitoms namų interjero detalėms.

Gobelenai baldams gaminami pagal ypatingas technologijas, kurios vis dar siejasi su šio audinio istorinėmis ištakomis. Naudojant specialius pluoštus, įrankius ir priemones, audžiami įvairiausių atspalvių ir formų kilimai. Vis tik gobelenas nėra tik kilimas – tai puikus ir universalus baldų dekoro audinys. Nors šiuolaikiniai tekstilininkai ir baldininkai vis dar vadovaujasi senomis gobelenų audimo tradicijomis, inovatyvios technologijos ir apdirbimo technika pakeitė šių audinių išvaizdą. Technologijos suponavo, kad dabar galite apvilkti baldus pačių įvairiausių spalvų, atspalvių ir tekstūrų audiniais, taip įgyvendindami bet kokias vizijas ir norus. Kintant baldų audinių madoms, keičiasi ir klientų poreikiai, tačiau visiems svarbus išskirtinumas.

Gobelenai baldams – tai ne tik praktiškas, bet ir stilingas pasirinkimas. Sparti technologijų kaita ir tobulėjimas lėmė madų, stilių bei požiūrio į tekstilę ir gobeleną pokytį. Tekstilininkai jau seniai nebėra laikomi tik taikomosios dailės atstovais – šiandien jie yra visaverčiai meno rinkos dalyviai, kuriantys ir diktuojantys gobelenų tekstilės madas ir tendencijas.

 

Mūsų partneriai