Vilnius+370 618 55274

kaunas+370 610 42233

klaipėda+370 633 11685

Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in comments
Search in excerpt
Filter by Custom Post Type
{ "homeurl": "http://www.audrineta.lt/", "resultstype": "vertical", "resultsposition": "hover", "itemscount": 4, "imagewidth": 70, "imageheight": 70, "resultitemheight": "auto", "showauthor": 1, "showdate": 1, "showdescription": 1, "charcount": 3, "noresultstext": "Nerasta!", "didyoumeantext": "Ar turėjote omenyje:", "defaultImage": "http://www.audrineta.lt/wp-content/plugins/ajax-search-pro/img/default.jpg", "highlight": 0, "highlightwholewords": 1, "openToBlank": 0, "scrollToResults": 0, "resultareaclickable": 1, "autocomplete": { "enabled": 1, "googleOnly": 0, "lang": "lt", "mobile": 1 }, "triggerontype": 1, "triggeronclick": 1, "triggeronreturn": 1, "triggerOnFacetChange": 0, "trigger": { "delay": 300, "autocomplete_delay": 310 }, "overridewpdefault": 0, "override_method": "post", "redirectonclick": 0, "redirectClickTo": "results_page", "redirect_on_enter": 0, "redirectEnterTo": "results_page", "redirect_url": "?s={phrase}", "settingsimagepos": "left", "settingsVisible": 0, "hresulthidedesc": "1", "prescontainerheight": "400px", "pshowsubtitle": "0", "pshowdesc": "1", "closeOnDocClick": 1, "iifNoImage": "defaultimage", "iiRows": 2, "iiGutter": 5, "iitemsWidth": 200, "iitemsHeight": 200, "iishowOverlay": 1, "iiblurOverlay": 1, "iihideContent": 1, "loaderLocation": "auto", "analytics": 0, "analyticsString": "", "show_more": { "url": "?s={phrase}", "action": "ajax" }, "mobile": { "trigger_on_type": 1, "trigger_on_click": 1, "hide_keyboard": 0 }, "compact": { "enabled": 0, "width": "100%", "closeOnMagnifier": 1, "closeOnDocument": 0, "position": "static", "overlay": 0 }, "animations": { "pc": { "settings": { "anim" : "fadedrop", "dur" : 300 }, "results" : { "anim" : "fadedrop", "dur" : 300 }, "items" : "fadeInDown" }, "mob": { "settings": { "anim" : "fadedrop", "dur" : 300 }, "results" : { "anim" : "fadedrop", "dur" : 300 }, "items" : "voidanim" } }, "autop": { "state": "disabled", "phrase": "", "count": 10 } }

Romanetės

Neapsigaukite, romanetės tinka ne tik minimalistiniam interjerui ar loftams. Ši langų puošmena idealiais derės ir klasikiniame, ir Provanso, taip pat skandinaviškame ir kituose interjero stiliuose. Skirsis tik audinio raštai ir spalvos. Pavyzdžiui, klasikai rinkitės vienspalves ar dryžuotas, subtilių spalvų romanetes, jei norite įpūsti Provanso dvasios namams, pasirinkite vienspalves ar gėlėtas, pastelinių, šviesių spalvų romanetes. Apskritai, romantės suteikia jaukumo, todėl bus idealus pasirinkimas, jei norite šilumos įspūdžio, grožio, romantikos.

Romanetės – labai patogus langų uždengimo būdas, atskleidžiantis ne tik kuriamų interjerų stilių, bet ir išskirtinių, pavyzdžiui, disco ar vintažinio stiliaus interjerų grožį. Šio langų uždangalo išskirtinumas, kad jos valdomos specialiu mechanizmu ir į viršų pasikelia klostėmis – būtent tai suteikia joms unikalaus žavesio ir romantikos. Romanetės susikelia ir nusileidžia labai lengvai, uždengdamos langą, o namams suteikdamos privatumo. Romanetės gali būti siuvamos iš dviejų skirtingų audinių: viršuje dieninis šviesai praleisti, o apačioje naktinis privatumui išlaikyti.

Jei norite įmantrumo, pasirinkite dekoruotas romanetes, pavyzdžiui, su kutais, klasikinių audinių juostomis, ar raižiniais. Spalvotos ir papuoštos mašinėlėmis, kamuoliukais ar paukšteliais bus puikus lango akcentas vaikų kambaryje. Turintys vaikų puikiai žino, kad užuolaidos yra mėgiamas mažųjų dalykas: jie jas tampo, įsisupa į užuolaidas, nevengia pačiupinėti ne visada švariais pirštukais. Tad, vaikų turinčioms šeimoms, romanetės bus idealus ir praktiškas pasirinkimas. Na, o štai darbo kambariuose romanetės bus „rimto“ kambario ambasadorės, pridengiančios saulę ir leidžiančios susikaupti, kuomet nusprendžiate padirbėti.

Mūsų partneriai