Vilnius+370 618 55274

kaunas+370 610 42233

klaipėda+370 633 11685

Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in comments
Search in excerpt
Filter by Custom Post Type
{ "homeurl": "http://www.audrineta.lt/", "resultstype": "vertical", "resultsposition": "hover", "itemscount": 4, "imagewidth": 70, "imageheight": 70, "resultitemheight": "auto", "showauthor": 1, "showdate": 1, "showdescription": 1, "charcount": 3, "noresultstext": "Nerasta!", "didyoumeantext": "Ar turėjote omenyje:", "defaultImage": "http://www.audrineta.lt/wp-content/plugins/ajax-search-pro/img/default.jpg", "highlight": 0, "highlightwholewords": 1, "openToBlank": 0, "scrollToResults": 0, "resultareaclickable": 1, "autocomplete": { "enabled": 1, "googleOnly": 0, "lang": "lt", "mobile": 1 }, "triggerontype": 1, "triggeronclick": 1, "triggeronreturn": 1, "triggerOnFacetChange": 0, "trigger": { "delay": 300, "autocomplete_delay": 310 }, "overridewpdefault": 0, "override_method": "post", "redirectonclick": 0, "redirectClickTo": "results_page", "redirect_on_enter": 0, "redirectEnterTo": "results_page", "redirect_url": "?s={phrase}", "settingsimagepos": "left", "settingsVisible": 0, "hresulthidedesc": "1", "prescontainerheight": "400px", "pshowsubtitle": "0", "pshowdesc": "1", "closeOnDocClick": 1, "iifNoImage": "defaultimage", "iiRows": 2, "iiGutter": 5, "iitemsWidth": 200, "iitemsHeight": 200, "iishowOverlay": 1, "iiblurOverlay": 1, "iihideContent": 1, "loaderLocation": "auto", "analytics": 0, "analyticsString": "", "show_more": { "url": "?s={phrase}", "action": "ajax" }, "mobile": { "trigger_on_type": 1, "trigger_on_click": 1, "hide_keyboard": 0 }, "compact": { "enabled": 0, "width": "100%", "closeOnMagnifier": 1, "closeOnDocument": 0, "position": "static", "overlay": 0 }, "animations": { "pc": { "settings": { "anim" : "fadedrop", "dur" : 300 }, "results" : { "anim" : "fadedrop", "dur" : 300 }, "items" : "fadeInDown" }, "mob": { "settings": { "anim" : "fadedrop", "dur" : 300 }, "results" : { "anim" : "fadedrop", "dur" : 300 }, "items" : "voidanim" } }, "autop": { "state": "disabled", "phrase": "", "count": 10 } }

STALTIESĖS

Mes klientams siūlome:

Papildomos paslaugos:

  • Kompetentingų dizainerių konsultacijos
  • Audinių pavyzdžių atvežimas į užsakymo vietą
  • Būtini matavimai
  • Greitas ir kokybiškas staltiesių siuvimas

Sukursime individualų staltiesės dizainą pagal Jūsų norus!

 

 

Staltiesė – tai puošnumo, iškilmingumo, šventiškumo, kultūringumo simbolis. Šiandien stalo serviravimas neįsivaizduojamas be prabangios baltos ar spalvingos staltiesės. Ji tiesiama ne tik per didžiąsias šventes, bet ir kasdien.

Staltiesė daugeliui asocijuojasi su jaukiomis šeimos vakarienėmis, pietumis, pusryčiais ir šventiniu stalu. Šis ant stalo tiesiamas audinys atlieka dvi reikšmingas funkcijas:

  • apsauginę (saugo baldo medžiagas nuo mechaninio ir kitokio poveikio);
  • dekoratyvinę.

Be staltiesės sunkiai įsivaizduojamas šventinis stalas – čia staltiesė atlieka vieną svarbiausių vaidmenų visoje šventinio stalo kompozicijoje. Tačiau staltiesės naudojamos ir kasdien, o platus audinių pasirinkimas leidžia savo interjerui suteikti subtilios klasikos ar išraiškingo, modernumo akcentą. Baltos, raudonos, spalvotos, gėlėtos, ilgos, trumpos, dryžuotos, languotos, su kutais ir t.t. – staltiesių asortimentas stebina ir suteikia galimybes įgyvendinti visus norus.

Staltiesė – ne tik pačiam stalui suteikia skoningumo, tačiau puošia ir visą erdvę. Ryški staltiesė taps puikiu interjero akcentu klasikinėje virtuvėje ir suteiks gyvybingumo. Žinoma, reikia nepamiršti ir kitos staltiesės funkcijos – apsaugoti stalą nuo subraižymo, sugadinimo skysčiais ar maistu ir kitokio poveikio.

Rinkdamiesi staltiesę, prioritetą teikite ne tik vizualiniam vaizdui, bet ir audinio kokybei – neturėsite vargo su jos priežiūra, audinys bus tvirtas, atsparus vandeniui. Siūlome aukščiausios kokybės staltieses, servetėles, furšetinius sijonus (raukinius) šventiniams stalams ir konferencijų salėms – dirbame profesionaliai, atsakingai, pateikiame įvairių dizaino sprendimų. Jei norite idealaus tandemo, drauge su staltiese įsigykite ir kėdžių užvalkalų. Skirtingi staltiesės ir kėdžių užvalkalų deriniai leis Jums kiekviena proga kurti vis kitokią kompoziciją ir įgyvendinti įvairius dizaino sprendimus.

Iš gausaus mūsų siūlomų  audinių katalogo Jūs išsirinksite stalo užtiesalus ne tik kaip kambario aksesuarą, bet ir kaip ypatingos šventės elementą. Juk be staltiesės neįsivaizduojame vestuvių ar krikštynų, didingų jubiliejų ir net žaismingų vaikiškų švenčių. Ji suteikia stalui estetinį, skoningą vaizdą, o aplinkai – jaukumą. Jei pasirinksite staltieses iš įvairių tipų kokybiškų audinių, Jūs neturėsite vargo su jų priežiūra, jos pasižymės patvarumu ir tvirtumu, atsparumu vandeniui bei ugniai.

 

Mūsų partneriai