Vilnius+370 618 55274

kaunas+370 610 42233

klaipėda+370 633 11685

Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in comments
Search in excerpt
Filter by Custom Post Type
{ "homeurl": "http://www.audrineta.lt/", "resultstype": "vertical", "resultsposition": "hover", "itemscount": 4, "imagewidth": 70, "imageheight": 70, "resultitemheight": "auto", "showauthor": 1, "showdate": 1, "showdescription": 1, "charcount": 3, "noresultstext": "Nerasta!", "didyoumeantext": "Ar turėjote omenyje:", "defaultImage": "http://www.audrineta.lt/wp-content/plugins/ajax-search-pro/img/default.jpg", "highlight": 0, "highlightwholewords": 1, "openToBlank": 0, "scrollToResults": 0, "resultareaclickable": 1, "autocomplete": { "enabled": 1, "googleOnly": 0, "lang": "lt", "mobile": 1 }, "triggerontype": 1, "triggeronclick": 1, "triggeronreturn": 1, "triggerOnFacetChange": 0, "trigger": { "delay": 300, "autocomplete_delay": 310 }, "overridewpdefault": 0, "override_method": "post", "redirectonclick": 0, "redirectClickTo": "results_page", "redirect_on_enter": 0, "redirectEnterTo": "results_page", "redirect_url": "?s={phrase}", "settingsimagepos": "left", "settingsVisible": 0, "hresulthidedesc": "1", "prescontainerheight": "400px", "pshowsubtitle": "0", "pshowdesc": "1", "closeOnDocClick": 1, "iifNoImage": "defaultimage", "iiRows": 2, "iiGutter": 5, "iitemsWidth": 200, "iitemsHeight": 200, "iishowOverlay": 1, "iiblurOverlay": 1, "iihideContent": 1, "loaderLocation": "auto", "analytics": 0, "analyticsString": "", "show_more": { "url": "?s={phrase}", "action": "ajax" }, "mobile": { "trigger_on_type": 1, "trigger_on_click": 1, "hide_keyboard": 0 }, "compact": { "enabled": 0, "width": "100%", "closeOnMagnifier": 1, "closeOnDocument": 0, "position": "static", "overlay": 0 }, "animations": { "pc": { "settings": { "anim" : "fadedrop", "dur" : 300 }, "results" : { "anim" : "fadedrop", "dur" : 300 }, "items" : "fadeInDown" }, "mob": { "settings": { "anim" : "fadedrop", "dur" : 300 }, "results" : { "anim" : "fadedrop", "dur" : 300 }, "items" : "voidanim" } }, "autop": { "state": "disabled", "phrase": "", "count": 10 } }

Ruduo namuose – šiltas ir jaukus

2017-10-13

Už lango vis tamsiau ir niūriau, tad vis daugiau laiko leidžiame namuose, kuriems natūraliai pradedame skirti daugiau dėmesio. Ką pakeisti, atnaujinti, o gal perdaryti ar net… sukurti naują stilių?


Nesiimkite visko iš karto – šį rudenį atkreipkite dėmesį į koloritą, spalvų išsidėstymą bei stilistiką detalėse, pavyzdžiui, užuolaidose ar lovatiesėse. Po vasaros saulės, šilumos viskas nurimsta, tame tarpe ir spalvos. Tačiau jos netampa niūrios. 

MINIMALIZMAS SUSIPYNĘS SU BOHEMA

Ateinate į darbą, vykstate namo ir pastebite ne vieną kolegą bei praeivį apsirengusį raudonu drabužiu ar pasipuošusį šio atspalvio detale? Nieko nuostabaus – juk šį sezoną raudona – pati populiariausia. Tik neapsigaukite ir neišsigąskite. Tai nereiškia, kad dabar savo namus turėsite puošti raudonais dekoro elementais tam, kad jie suteiktų jums džiaugsmo ir jaukumo. Šis ruduo interjere – margaspalvis (visai kaip rudens lapai, tiesa?), netgi šiek tiek bohemiškas, besisveikinantis su prabanga, bet drauge pakankamai minimalus ir švarus.


Teigiama, kad būtent į užuolaidas šį rudenį labiausiai ir verta koncentruotis – būtent jos šaltojo sezono interjero karalienės. Ir klasikos, ir moderno mėgėjams siūloma nebijoti masiškumo, bohemos ir ART DECO derinimo, margų rudeniškų atspalvių. Mėgstantiems prabangą siūloma panirti į eksperimentus, dienines užuolaidas derinti su sunkiomis, rudo ar net metalo atspalvio turinčiais atspalviais, jie suteiks erdvės. Užuolaidų detalės – vienas iš paskutinių interjero mados klyksmų. Šilkinis blizgumas, kailinės detalės, pynės, kutai.


Vis tik, jei esate užkietėjęs modernizmo gerbėjams ir norite išlaikyti savą stilių – šio rudens užuolaidoms rinkite šiltas, bet gilias spalvas, išbandykite ir margumą, bohemišką nuotaiką, bus itin taiklus akcentas jūsų minimalistinei aplinkai.

Žinoma, spalvinės gamos ir charakteriai atsispindi ne tik užuolaidų audiniuose ir stiliuje. Rudenį padovanokite sau ir, pavyzdžiui, itin šaltajam metų laikotarpiui tinkančią lovatiesę. Taigi, jeigu svetainėje ar kitų kambarių užuolaidoms pasirinksite margus audinius, miegamojo lovatiesei dairykitės tamsesnio žalio atspalvio, taip sukursite spalvinį balansą ir harmoniją namuose. Įsivaizduokite, kaip įeinate į savo kambarį, o žvilgsnį išsyk pagauna tamsaus samaninio atspalvio lovatiesė. Rudeniško jaukumo spalva taip ir kviečia poilsiui bei miegui. Taip pat neapsiriksite pasirinkę kakavinę, rudai pilką ar tamsiai raudoną spalvą – svarbiausia palaikyti vientisumą.

 

Beje, norėdami dar daugiau šilumos ir jaukumo savo miegamojoje erdvėje, atkreipkite dėmesį ir į turimų baldų tekstūrą. Šį sezoną į interjero madą sugrįžo kamštis, kurio tekstūra ir suteikia šilumos erdvei. Kamštinę medžiagą galite pasirinkti, tarkime, staliukui prie lovos.

Nagi, ar jau susikūrėte savo spalvinį namų įvaizdį šaltajam metų sezonui?

 

Mūsų partneriai