Vilnius+370 618 55274

kaunas+370 610 42233

klaipėda+370 633 11685

Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in comments
Search in excerpt
Filter by Custom Post Type
{ "homeurl": "http://www.audrineta.lt/", "resultstype": "vertical", "resultsposition": "hover", "itemscount": 4, "imagewidth": 70, "imageheight": 70, "resultitemheight": "auto", "showauthor": 1, "showdate": 1, "showdescription": 1, "charcount": 3, "noresultstext": "Nerasta!", "didyoumeantext": "Ar turėjote omenyje:", "defaultImage": "http://www.audrineta.lt/wp-content/plugins/ajax-search-pro/img/default.jpg", "highlight": 0, "highlightwholewords": 1, "openToBlank": 0, "scrollToResults": 0, "resultareaclickable": 1, "autocomplete": { "enabled": 1, "googleOnly": 0, "lang": "lt", "mobile": 1 }, "triggerontype": 1, "triggeronclick": 1, "triggeronreturn": 1, "triggerOnFacetChange": 0, "trigger": { "delay": 300, "autocomplete_delay": 310 }, "overridewpdefault": 0, "override_method": "post", "redirectonclick": 0, "redirectClickTo": "results_page", "redirect_on_enter": 0, "redirectEnterTo": "results_page", "redirect_url": "?s={phrase}", "settingsimagepos": "left", "settingsVisible": 0, "hresulthidedesc": "1", "prescontainerheight": "400px", "pshowsubtitle": "0", "pshowdesc": "1", "closeOnDocClick": 1, "iifNoImage": "defaultimage", "iiRows": 2, "iiGutter": 5, "iitemsWidth": 200, "iitemsHeight": 200, "iishowOverlay": 1, "iiblurOverlay": 1, "iihideContent": 1, "loaderLocation": "auto", "analytics": 0, "analyticsString": "", "show_more": { "url": "?s={phrase}", "action": "ajax" }, "mobile": { "trigger_on_type": 1, "trigger_on_click": 1, "hide_keyboard": 0 }, "compact": { "enabled": 0, "width": "100%", "closeOnMagnifier": 1, "closeOnDocument": 0, "position": "static", "overlay": 0 }, "animations": { "pc": { "settings": { "anim" : "fadedrop", "dur" : 300 }, "results" : { "anim" : "fadedrop", "dur" : 300 }, "items" : "fadeInDown" }, "mob": { "settings": { "anim" : "fadedrop", "dur" : 300 }, "results" : { "anim" : "fadedrop", "dur" : 300 }, "items" : "voidanim" } }, "autop": { "state": "disabled", "phrase": "", "count": 10 } }

Staltiesės vis dar madingos! Kaip pasirinkti tinkamas?

2016-09-13

Jau kitą savaitgalį švęsite savo gimtadienį? O galbūt šiais metais per Kalėdas visi artimieji susirinks pas Jus? O gal.. Organizuojate savo vestuvių pokylį?

 

Nesvarbu kokia proga – tikime, visada galvojate, ką šįkart įdomaus ir, be abejonės, skanaus patiekti svečiams.

 

Tačiau maistas šiais laikais – tik vienas Jūsų šventės komponentas. Šiandien aktualu ir bendroji estetika, detalės, spalvos, indų stilistika ir… staltiesės. Taip – perskaitėte teisingai. Pamirškite stereotipus, kad staltiesė – tarsi Jūsų močiučių laikų atgyvena. Šiandien staltiesė gali tapti vienu svarbiausių Jūsų šventės dekoro akcentų.

 

tng_44679_2

Gimtadieniui – švelni romantika

 

Kiekvienai šventei – sava staltiesė. Tai gali būti vienas iš Jūsų šventinių kredo. Žinoma, šiandien pasirinkimo jūra – plati iki begalybės. Tad „Audrineta“ visada turi išskirtinių pasiūlymų, kurie yra pritaikomi Jūsų šventei ir jos tipui.

 

Ką gi rinktis, jei jau neilgai trukus planuojate savo gimtadienio vakarėlį? Vyraujančios modernios aplinkos kontekste „Audrineta“ siūlo sugrąžinti krislelį romantikos ir savo stalą papuošti lengvo audinio, šviesaus atspalvio staltiese. Atspalvį rinkitės atkreipdami dėmesį į metų laiką, kokius patiekalus gaminsite, kokius indus naudosite. Venkite kelių spalvų audinių, nebent tai būtų pereinanti tamsi-šviesi spalva. Pavyzdžiui, dalis staltiesės – šviesiai gelsva, toliau – pereinanti į šiltą rudą spalvą. Eksperimentuokite, bet nepamirškite, kad tai stalas, o ne cirko arena.

 

staltiese-3

Vestuvės: klasikinė balta arba dramblio kaulo spalvos

 

Netrukus švęsite vieną gražiausių savo švenčių – vestuves? „Audrineta“ šiais metais siūlo nepamiršti klasikos – balta spalva visada madinga. Be abejonės, jei nenorite „visiškai baltų“ vestuvių, puikiai atrodys dramblio kaulo, lengvo tipo staltiesinis audinys. Jei norite detalių – galima naudoti gėlių ar kitų objektų ornamentus (tų pačių atspalvių, tik kitos tekstūros). Vestuvėms nesirinkite margumyno, pernelyg ryškių, tarpusavyje nederančių spalvų.

 

Jei nuspręsite ant stalų tiesti baltos spalvos staltieses, bet norėsite detalėmis jas padaryti gyvesnes, po ja patieskite visai kitos spalvos staltiesę. Kitas variantas – minimalistinių ornamentų įvaizdis. Baltai staltiesei savitumo ir išskirtinumo turėtų suteikti šviesiai pilkos, sidabrinės ar gelsvos detalės.

 

staltiese-21

 

Kalėdos: žaismingi kvadračiukai

 

Šiais metais per Kalėdas nebijokite pasirinkti sunkaus audinio ir netgi.. raudonos, vyšninės ar žalios spalvos! Kodėl gi ne? Audinys galėtų būti ir dryžuotas, suskirstytas į langelius, kvadratukus ar kitas formas. Nebijokite į savo žiemos šventę įnešti lengvo vaikiškumo elementų, tai padės atitrūkti nuo sunkios, butaforinės prabangos, kuri sunkiai dera prie šeimynio namų jaukumo, mandarinų ir cinamono kvapo.

 

5

 

Beje, kompetentingi, konsultuojantys „Audrinetos“ dizaineriai Jums pasiūlys ne tik įvairius staltiesių audinius, bet ir staltiesių puošybos elementus, nuo kurių Jūsų šventinis stalas dar labiau pagyvės. Savo norams ir svajoms įgyvendinti sugalvotą staltiesės dizainą galėsite paversti realybe!

 


UAB AUDRINETA siuva staltieses įvairioms progoms: vestuvėms, nuomai, asmeninėms šventėms, viešbučių ir restoranų poreikiams. Atliktų darbų pavyzdžių rasite atliktų darbų galerijoje.

Dėl staltiesinių audinių ir/arba staltiesių kreipkitės į artimiausią Audrinetos saloną. Mūsų salonai įsikūrę Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. Detali informacija kontaktų puslapyje.

 

Mūsų partneriai