Vilnius+370 618 55274

kaunas+370 610 42233

klaipėda+370 633 11685

Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in comments
Search in excerpt
Filter by Custom Post Type
{ "homeurl": "http://www.audrineta.lt/", "resultstype": "vertical", "resultsposition": "hover", "itemscount": 4, "imagewidth": 70, "imageheight": 70, "resultitemheight": "auto", "showauthor": 1, "showdate": 1, "showdescription": 1, "charcount": 3, "noresultstext": "Nerasta!", "didyoumeantext": "Ar turėjote omenyje:", "defaultImage": "http://www.audrineta.lt/wp-content/plugins/ajax-search-pro/img/default.jpg", "highlight": 0, "highlightwholewords": 1, "openToBlank": 0, "scrollToResults": 0, "resultareaclickable": 1, "autocomplete": { "enabled": 1, "googleOnly": 0, "lang": "lt", "mobile": 1 }, "triggerontype": 1, "triggeronclick": 1, "triggeronreturn": 1, "triggerOnFacetChange": 0, "trigger": { "delay": 300, "autocomplete_delay": 310 }, "overridewpdefault": 0, "override_method": "post", "redirectonclick": 0, "redirectClickTo": "results_page", "redirect_on_enter": 0, "redirectEnterTo": "results_page", "redirect_url": "?s={phrase}", "settingsimagepos": "left", "settingsVisible": 0, "hresulthidedesc": "1", "prescontainerheight": "400px", "pshowsubtitle": "0", "pshowdesc": "1", "closeOnDocClick": 1, "iifNoImage": "defaultimage", "iiRows": 2, "iiGutter": 5, "iitemsWidth": 200, "iitemsHeight": 200, "iishowOverlay": 1, "iiblurOverlay": 1, "iihideContent": 1, "loaderLocation": "auto", "analytics": 0, "analyticsString": "", "show_more": { "url": "?s={phrase}", "action": "ajax" }, "mobile": { "trigger_on_type": 1, "trigger_on_click": 1, "hide_keyboard": 0 }, "compact": { "enabled": 0, "width": "100%", "closeOnMagnifier": 1, "closeOnDocument": 0, "position": "static", "overlay": 0 }, "animations": { "pc": { "settings": { "anim" : "fadedrop", "dur" : 300 }, "results" : { "anim" : "fadedrop", "dur" : 300 }, "items" : "fadeInDown" }, "mob": { "settings": { "anim" : "fadedrop", "dur" : 300 }, "results" : { "anim" : "fadedrop", "dur" : 300 }, "items" : "voidanim" } }, "autop": { "state": "disabled", "phrase": "", "count": 10 } }

Tapetai grįžta į Jūsų namus

2017-02-23

Mada – kone kasdien kintanti sritis. Štai lyg ir vakar vyravo skandinaviško, balto bei sterilaus moderno tendencijos, šiandien žingsnis po žingsnio grįžtama ir prie senos, visada mylimos klasikos. O jei pabandžius tai… „sukryžminti“? Kodėl gi ne? Ypač, namų interjere.

„Norėčiau vieną miegamojo kambario sieną išklijuoti tapetais“, – garsiai sakote savo geriausiai draugei. „Kąąą? Tapetuose skęsta mano močiutės butas, juokauji?“ – atkerta draugė. Ką gi. Nesijaudink. Tapetai – ne tėvų ar senelių laikų mada. Šiandien jie greitai vejasi baltų it sniegas sienų madą. Taigi, pakalbėkime apie tai daugiau.

Kaip išsirinkti tinkamus tapetus?

Verta atkreipti dėmesį į tai, kad renkantis tapetus, svarbu atsižvelgti į poreikius, t. y., kokio norite rezultato: tiesiog paįvairinti sienas, o gal vizualiai sumažinti ar padidinti kambarį. „Audrinetos“ salonas – vieta, kurioje rasite tapetų ir su stambiais, mažinančiais erdvę, ir su smulkiais raštais – didinančiais vizualinį kambario vaizdą. Šį sezoną verta atkreipti dėmesį į įvairius geometrinių formų raštus – paprastus ar padailintus ornamentais.

 

dimensions_ivory_main 1

 

Be to, svarbu žinoti, kad vertikalūs raštai taip pat sumažina kambarį, tačiau kartu ir sukuria aukštesnių lubų vizualinį įspūdį. O jei norite priešingo įspūdžio – kambario aukščio sumažinimo – rinkitės horizontalius raštus, kurie kartu ir prailgins Jūsų patalpą.

 

modernas

Nenorite apsiriboti geometrinėmis figūromis tapetuose? Žvalgykitės toliau ir sprendimą tikrai rasite. Pavyzdžiui, vietoj gėlių šiais metais gana populiarės įvairių medžių motyvų raštai, į madą taip pat žengia ir džiunglės. Taip, neišsigąskite, tai įvairių potėpių ir spalvų įvairios augmenijos raštai, aplenkiant gėlių žiedus.

O jei jau prakalbome apie spalvas…

Tapetų spalvoms – jokių taisyklių

Nors šį sezoną vis dar numatomas pastelinių atspalvių (pradedant pieno, baigiant švelnios violetinės) karaliavimas, į madas „taikysis“ ir ryškesnės, drąsesnės bei tamsesnės spalvos. Ypač vaikų kambariams. Nebijokite ryškių detalių (širdelės, žvaigždutės, saulės, mėnuliukai ar pan.) tapetuose – jos tikrai neblaškys Jūsų vaiko dėmesio. Tamsios spalvos gali vyrauti ir minėtuose medžių, džiunglių motyvuose. Tamsiai ir šviesiai žalių, ar net į juodumą pereinančių atspalvių derinys – jį tikrai pamatysite pas ką nors svečiuose. Švelnūs pasteliniai atspalviai šį sezoną bus daugiausia sutinkami horizontalių ir vertikalių dryžių tapetuose nedideliuose kambariuose. Jei Jūsų tapetuojama erdvė tamsoka – atkreipkite dėmesį į šviesius, gelsvus ar net blizgius derinius, pavyzdžiui – su kvadratinėmis figūromis.

 

floral_pavilion_aqua_main

Beje, spalva ir raštai – pagrindinės vizualios detalės. Tačiau nepamirškite ir tapetų medžiagos, iš ko jie pagaminti. Vėlgi, atsižvelkite į savo poreikius ir į tai, ant kokios sienos tapetas bus klijuojamas (ar tai tinkas, betonas, gipsas, o gal medis).

 


UAB AUDRINETA prekiauja įvairių stilių tapetais iš Ispanijos, Italijos, Olandijos.

Dėl tapetų kreipkitės į artimiausią Audrinetos saloną. Mūsų salonai įsikūrę Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. Detali informacija kontaktų puslapyje.

 

Mūsų partneriai