2014 m. užuolaidų tendencijos

2014-11-07

 

Pagrindinė užuolaidų funkcija – apsisaugoti nuo pernelyg ryškios šviesos arba nuo smalsių akių. Tačiau jos taip pat gali vizualiai pakeisti langų formą, lubų aukštį, paslėpti mažus paviršiaus defektus ar paversti kambarį erdvesniu.
Užuolaidos ne tik paverčia namus patogesniais, bet ir sukuria savitą namų atmosferą – elegantišką ar šiuolaikišką, kūrybingą ar romantišką. Papuošus langus  stilingomis  ir elegantiškomis užuolaidomis savo namams galite sukurti kerintį įvaizdį.

2014 m. užuolaidų dizaino tendencijos  –  patogesnės, tačiau elegantiškos užuolaidos.
Klasikinės užuolaidos visada madingos. Tradicinės klasikinės užuolaidos išpopuliarėjo dėl to, kad jos praktiškai tinka prie bet kokio stiliaus interjero. Jos dera harmoningai su kambario dizainu. 2014 m. rinkitės ryškius atspalvius – oranžinius, mėlynus, žalius. Tai itin madinga! 2014 metų spalva – mėlyna. Kompanijai „Pantone“ tradiciškai paskelbus metų spalvą – ja tapo akinančiai mėlyna (angl. dazzled blue) – mėlyna ir jos atspalviai nuo šiol vis dažniau minimi interjero spaudoje ir tinklaraščiuose kaip būsimų metų spalva. Bene visi sutinka – kiti metai yra ryškių spalvų metai.

 

uzuolaidu tendencijosuzuolaidu tendencijos uzuolaidu tendencijos

Gėlių ir įvairių ornamentų raštais marginti užuolaidiniai audiniai bus itin populiarūs su brangakmenių ir brangiųjų metalų spalvų tonais. Jie išstums ilgalaikį gamtos atspalvių dominavimą užuolaidiniuose audiniuose. Gerėjant ekonominei situacijai, brangieji metalai žengia į interjerą.

 

uzuolaidu tendencijos  uzuolaidu tendencijos

 

2013 m. pasauliniame interjere buvo ryškus gėlių, ornamentų, gyvūnijos (ypatingai paukščių) motyvas, tačiau panašu, kad 2014 metai bus pereinamieji, grįžtant prie geometrinių raštų, tik nėra iki galo aišku, kaip greitai ši tendencija kis.
Panašu, kad kitais metais išaugs bei sustiprės medžiagos ir lytėjimo svarba. Daugelis interjerą vertiname akimis, tačiau interjero sprendimuose galima panaudoti daug sprendimų, kurie suteiks malonumą ne tik akims, tačiau ir lytėjimui. Todėl 2014 m. prabangūs ir prašmatnūs audiniai bus puikus Jūsų namų akcentas: nuo šilko, velveto iki kailio.

uzuolaidu tendencijos

Jei Jūs ieškote užuolaidos, kuri pridengtų dvigubą langą, tada viena balta draperija yra idealus pasirinkimas užtikrinti eleganciją ir grožį.

Taigi apibendrinant, 2014 m. užuolaidų tendencijos siūlo prabangą ir komfortą.

 


 

UAB AUDRINETA siuva visų tipų užuolaidas. Atliktų darbų pavyzdžių rasite atliktų darbų galerijoje.
Dėl užuolaidų kreipkitės į artimiausią Audrinetos saloną. Mūsų salonai įsikūrę Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. Detali informacija kontaktų puslapyje.

 

Mūsų klientai

Mūsų partneriai

2012-2021 © Audrineta. Visos teisės saugomos

Pagrindinis Meniu