7 patarimai, kaip užuolaidomis papuošti savo namų langus

2014-11-07

Puoškite langus, kad Jūsų namai atrodytų patrauklesni.

1. MINIMALIZMAS

Pakeiskite sunkias, storas užuolaidas į lengvas paprastų atspalvių užuolaidas. Kad būtų naudojama kuo mažiau audinio ir užuolaidos taptų lemgvesnės, naudokite apmuštą medžiaga (minkštą) karziną.

 

sviesios uzuolaidos ir romanetes svetaineje

 

2. ĮLEISKITE DAUGIAU ŠVIESOS

Natūrali šviesa patalpoje yra labai svarbi. Plisuotų atspalvių audiniai suteikia privatumo ir į leidžia nemažai šviesos.

 

baltos dienines uzuolaidos

 

3. NAUDOKITE KOLORITĄ, PRITAIKYTĄ PATALPOS GABARITAMS

Jei naudojate audinį, įsitikinkite, kad jo spalvos tonas suteiks Jūsų patalpai norimą efektą. Jei Jūsų patalpa yra ypač maža, tada šviesios, šaltos spalvos gali padėti patalpą atrodyti didesne, o tamsūs, šilti atspalviai – suteikia didelei erdvei jaukumo.

 

violetines naktines uzuolaidos

 

4. NAUDOKITE TEKSTŪRINIUS AUDINIUS

Šiuo metu yapč madinga savo langus puošti Romėniškų atspalvių audiniais, pagamintais iš rotango, bambuko ar kitų natūralių pluoštų, nes jie suteikia audiniui tekstūros.

 

bambukines uzuolaidos

 

5. SUŠVELNINKITE TIESIOGINIUS SAULĖS SPINDULIUS

Per daug tiesioginių saulės spindulių patalpai nesuteikia didelio komforto, nes  joje tampa karšta ir nemalonu dirbti. Lengvas audinys gali sumažinti per didelį saulės poveikį ir suteikti patalpai žavesio.

 

balta austrijiete

 

6. UŽUOLAIDOS TURI TURĖTI FORMĄ

Dažniausiai užuolaidos turi tiesias linijas, tačiau išbandykite minkštesnes kreives, t.y. suteikite užuolaidoms lenktas formas, atverkite erdvę susegę užuolaidas per vidurį.

 

klasikinio stiliaus uzuolaidos

7. NEBIJOKITE EKSPERIMENTUOTI

Eksperimentavimo su audiniais galimybės išties didelės, pvz. sunki juoda draperija skirta sukurti dramatišką nuotaiką. Juodas koloritas harmoningai dera su violetiniu atspalviu.

 

rudos dienines uzuolaidos

 


 

UAB AUDRINETA siuva visų tipų užuolaidas. Atliktų darbų pavyzdžių rasite atliktų darbų galerijoje.

Dėl užuolaidų kreipkitės į artimiausią Audrinetos saloną. Mūsų salonai įsikūrę Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. Detali informacija kontaktų puslapyje.

 

Mūsų klientai

Mūsų partneriai

2012-2021 © Audrineta. Visos teisės saugomos

Pagrindinis Meniu