Gauk -15% nuolaidą audiniams! Registruotis.

Interjero tekstilė Jūsų namams!

AUDRINETA interjero tekstilės namuose – atvirų durų dienos!

   Jei domitės naujienomis, planuojate atnaujinti savo namų erdves ar tiesiog jaukiai pabendrauti su mūsų dizaineriais, klausant jų patarimų bei rekomendacijų – spalio 26 d. lauksime Jūsų visuose AUDRINETA salonuose Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje, kur visą dieną kvepės kava ir prancūziškais gardėsiais – pristatysime jų vardais pavadintas naujausias „Holand Haag“ kolekcijas ir kviesime susipažinti su DELIUS kolekcijomis interjero tekstilei.

   Kviečiame apžiūrėti naujausias olandų tekstilės gamintojo HOLLAND HAAG audinių kolekcijas „Catch“ ir „Cosi“. Šis prekės ženklas gamina aukščiausios kokybės audinius užuolaidoms, romanetėms, austrijietėms, aksesuarams ir net baldams! HOLLAND HAAG tekstilė yra prabangi, kokybiška ir sukurianti šiltą atmosferą interjere.

   AUDRINETA salonuose išvysite ir nuostabaus grožio, aukščiausios klasės vokiečių tekstilės gamintojo „DELIUS Textiles“ audinius. Šio prekės ženklo asortimente yra įvairiausių spalvų, raštų, tekstūrų ir tipų užuolaidų audinių, taip pat baldinių audinių, kurie išsiskiria tvirtumu, atsparumu dėmėms ir lengva priežiūra.

   Išskirtinės audinių kolekcijos, daug naudingų patarimų interjero tekstilės klausimais, vaišės ir jauki atmosfera – visa tai ir dar daugiau Jūsų laukia AUDRINETA salonuose Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje! Iki susitikimo AUDRINETA salone 2023.10.26 d.!