Gauk -15% nuolaidą audiniams! Registruotis.

Interjero tekstilė Jūsų namams!

AUDRINETA užuolaidos Elenos Puidokaitės namuose!

   Užuolaidos ir tekstilės aksesuarai – vienas greičiausių, lanksčiausių ir efektyviausių būdų atsinaujinti namų ar verslo aplinkos interjerą. Keičiant namų tekstilę galima rinktis ne tik iš kelių langų uždengimo tipų, pvz. užuolaidų ar romanečių, bet ir iš daugybės įvairiausių spalvų, raštų bei skirtingos tekstūros audinių. Tekstilės įvairovė ir platus audinių asortimentas leidžia priderinti užuolaidas tam tikrame interjero stiliuje ar net sukurti naujus namų akcentus. Visgi užuolaidų audinius vertėtų rinktis atsakingai, o naudingiausia – konsultuotis su patyrusiais užuolaidų dizaineriais. Būtent šį sprendimą ir priėmė žymi visuomenės veikėja Elena Puidokaitė Bruzgulienė (Atlanta), nusprendusi atsinaujinti svetainės ir miegamojo užuolaidas.

   Naujomis Elenos Puidokaitės Bruzgulienės užuolaidomis rūpinosi AUDRINETA dizainerė Edita Balandienė su didele AUDRINETA komanda. Šį projektą lydėjo esminis iššūkis – atnaujinti namų interjerą išvengiant remonto darbų ir nereikalaujant didelių investicijų. Didžiulių svetainės langų užuolaidoms buvo iškeltas esminis kriterijus – jos turėjo būti ne tik gražios, bet ir funkcionalios, t.y. nepraleisti šalčio. Todėl svetainės užuolaidoms buvo prisiūtas dvigubas pamušalas, o jų įgyvendinimui buvo pasirinktas pašiltintas smėlio spalvos olandų tekstilės gamintojo HOLLAND HAAG audinys „Medina“, kuris sulaiko šilumą patalpų viduje. Užuolaidos siekia grindis, o tai suteikia interjerui šilumos ir prabangos. Natūralių atspalvių svetainės interjerą papuošė ryškiaspalviai akcentai – sofa papuošta pagalvėlėmis, o senovinis krėslas apvilktas nauju gobelenu. Šių aksesuarų gamybai buvo panaudotas tas pats audinys, kaip ir užuolaidoms.

   Tuo tarpu miegamojo kambario užuolaidos turėjo visiškai nepraleisti šviesos ir užtikrinti kokybišką poilsį, todėl šio kambario užuolaidų įgyvendinimui buvo pasirinktas naktinis faktūrinis graikų gamintojo THEMA smėlio spalvos audinys „Beverli“, o visiškam šviesos nepralaidumui prisiūtas tamsiai žalias, šviesos nepraleidžiantis „blackout“ tipo pamušalas. Boho stiliaus užuolaidos buvo parištos ir dekoruotos dideliu kutu – taip sukurtas rafinuotumo ir jaukumo įspūdis. Užuolaidų įgyvendinimui buvo pakeisti nauji karnizai. Svetainės karnizai buvo montuojami didesniame aukštyje nei senieji – toks sprendimas vizualiai padidino kambario erdvę.

   AUDRINETA dizainerė Edita Balandienė padėjo klientei išsirinkti gražius ir funkcionalius audinius svetainės bei miegamojo kambarių užuolaidoms ir aksesuarams. Užuolaidas pasiuvo ir pakabino profesionali AUDRINETA komanda, viso projekto metu išlaikydama aukščiausią gaminių ir paslaugų kokybę. Įgyvendintas projektas yra dar vienas pavyzdys, atskleidžiantis užuolaidų ir kitų tekstilės aksesuarų svarbą interjere – teisingai parinkti audiniai lengvai įsilieja į bendrą namų stilių, jį papildo ir išlaiko vientisą interjero dizainą.