Austriškosios užuolaidos – austirjietės. Grožis, elegancija ir prabanga

2014-11-07

Austriškosios užuolaidos (austrijietės) — tai ypač prabangi ir puošni užuolaidų rūšis. Austriškos užuolaidos (austrijietės) yra šiek tiek panašios į romėniškąsias užuolaidas (romanetes), tik  jos susikelia į viršų didelėmis rauktomis bangomis. Šalia jų galima kabinti tiek dienines, tiek naktines užuolaidas iš puošnesnių audinių. Austriškąsias užuolaidas (austrijietes) galima siūti iš dieninio audinio, naktinio audinio, taip pat ir iš tarpinių audinių. Austriškosioms užuolaidoms (austijietėms) tinka natūralus šilkas, organzos audiniai, netradiciškai krentanti tafta.

 

sviesaus audinio austrijiete

Pateiksime keletą patarimų ir pastebėjimų apie austriškąsias užuolaidas (austrijietes).

Maksimalus aukštis ir plotis leidžia pasiūti gilesnes klostes, todėl austrijietės atrodo kur kas efektyvesnės ir prabangesnės už kitas užuolaidų rūšis. Klostės yra raukiamos specialiomis juostelėmis. Austrijietes galima papuošti kutais arba dekoratyvinėmis juostelėmis.

Įprastai maksimalus austrijietės plotis yra 8 m2, tačiau būtinai reikia atsižvelgti į audinio struktūrą, nes nuo jos priklausys austrijietės formos vientisumas.

Austrijietės galima būti valdomos rankiniu būdu arba distanciniu pulteliu, tačiau tai yra papildoma investicija.

 

sviesaus audinio austrijiete

 

Austrijietės tinkamos ne tik svetainėms, tačiau ir miegamiesiems, kuriuose vyrauja klasikinis stilius. Šio tipo užuolaidos sukuria puošnumo ir prabangos efektą. Austrijietės tinka ir arkinio stiliaus langams. Jas galima siūti iki pat grindų, tada langas atrodys didesnis. Austrijietėms siūti dažniausiai naudojami lengvi audiniai: batistos, šilkas, organza. Kadangi naudojami lengvi krentantys audiniai, todėl jie gula lengvomis ir minkštomis klostėmis. Tačiau pastaruoju metu vis dažniau pradedami naudoti iš polisterinio pluošto išausti standesni, storesni audiniai. Jie lengvai plaunami, nesiraukia, susiformuoja gražios klostės.

 

sviesaus audinio austrijiete

 


 

UAB AUDRINETA siuva visų tipų užuolaidas. Atliktų darbų pavyzdžių rasite atliktų darbų galerijoje.

Dėl užuolaidų kreipkitės į artimiausią Audrinetos saloną. Mūsų salonai įsikūrę Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. Detali informacija kontaktų puslapyje.

 

 

Mūsų klientai

Mūsų partneriai

2012-2021 © Audrineta. Visos teisės saugomos

Pagrindinis Meniu