Gauk -15% nuolaidą audiniams! Registruotis.

Interjero tekstilė Jūsų namams!

Balandis – romanečių mėnuo! Perkant 2 vnt. romanečių, antrai -30% NUOLAIDA!

romanetės gera kaina

   Romanetės yra nepaprastai funkcionalus ir stilingas langų uždengimo elementas, kuris puikiai tinka šiuolaikiniams namams. Romanetės – elegantiški kambario elementai, kurie gali pakeisti bendrą kambario išvaizdą ir suteikti jam jaukumo bei modernumo prisilietimą, tuo pačiu užtikrinant praktiškumą ir patogumą.

   Vienas iš pagrindinių pranašumų, kuris daro romanetes tokias populiarias šiuolaikiniuose namuose, yra jų universalumas. Romanetės gali būti pagamintos iš įvairių medžiagų, įskaitant medvilnę, liną, poliesterį, leisdamos jums pasirinkti tokią, kuri atitiks jūsų interjero stilių ir asmeninius pageidavimus. Be to, jos gali būti lengvai pritaikytos įvairiems langams, taip suteikiant galimybę sukurti vientisą ir harmoningą kambario dizainą.

romanetės gera kaina
romanetės gera kaina
romanetės gera kaina

   Romanetės taip pat žavi savo minimalistišku ir moderniu dizainu, kuris puikiai tinka šiuolaikiniams namams. Jos nėra tik praktiškas langų uždengimo elementas, bet ir puikus interjero akcentas, kuris gali suteikti kambariui subtilaus ir elegantiško žavesio. Be to, romanetės gali būti pritaikytos tiek šviesiems, tiek tamsiems kambariams, pridėdamos šilumos ir komforto, nepriklausomai nuo to, koks jūsų namų interjero stilius.

   Taigi, jei ieškote praktiško, bet tuo pačiu ir stilingo būdo uždengti savo langus, romanetės tikrai verta apsvarstyti. Jos suteiks jūsų namams modernumo ir elegancijos prisilietimą, tuo pačiu užtikrindamos funkcionalumą ir patogumą, kuris svarbus šiuolaikiniame gyvenime.

   DĖMESIO! Visą balandžio mėnesį perkant 2 vnt. romanečių, antros (pigesnės) romanetės audiniui ir mechanizmui taikoma NET -30% nuolaida!

   Nuolaidos galite teirautis jums artimiausiame AUDRINETA salone. Visus mūsų salonų kontaktus ir adresus galite rasti čia.

romanetės gera kaina

KAINOS UŽKLAUSA

LANGO IŠMATAVIMAI

Galite įkelti iki 3 failų