Gauk -15% nuolaidą audiniams! Registruotis.

Interjero tekstilė Jūsų namams!

„Blackout” audiniai – efektyvi namų apsauga nuo saulės ir kaitros

   Atėjus karštajam sezonui intensyvėja ir saulės spinduliai, kurie ne tik džiugina, bet ir sukelia papildomų rūpesčių – prikaitina namų ar biuro patalpas, blukina baldus, trukdo kokybiškai išsimiegoti ir dirbti. Ryškūs saulės spinduliai apsunkina matymą, neleidžia susikaupti ir vargina dirbant kompiuteriu. Būtent šios priežastys ir nulėmė vis didėjantį „blackout” tekstilės populiarumą. Pažangiausių tekstilės technologijų dėka, „blackout“ audinių pagalba galima visiškai užtemdyti patalpas ir apsaugoti namus nuo nepageidaujamų saulės spindulių bei kaitros. Pasirinkę „blackout“ tekstilę savo užuolaidoms, romanetėms ar austrijietėms, jausitės komfortiškai ir užtikrintai, nes galėsite kontroliuoti į vidų patenkančią saulės šviesą.

   „Blackout” audinių funkcionalumu klientai džiaugiasi dėl daugybės priežasčių. Ši tekstilė blokuoja saulės spindulius ir neileidžia į vidų šviesos, todėl įsigiję „blackout“ užuolaidas būsite tikri, kad rytiniai saulės spinduliai nesutrukdys Jūsų kokybiško miego. Šio tipo audiniai ypatingai rekomenduojami didelių, vitrininių langų uždengimui, taip pat patalpose, kurios didžiąją dienos dalį yra veikiamos saulės šviesos. Be to, „blackout“ audiniai yra naudingi visus metus – šaltuoju periodu jie sulaiko šilumą patalpų viduje, gerokai sumažina energijos sąnaudas ir sąskaitas už šildymą, o karštuoju metų laiku blokuoja saulės spindulius ir taip sumažina vėsinimo išlaidas.

   Jei jau turite užuolaidas ir neketinate jų keisti naujomis, bet visgi norėtumėte apsaugoti namus ar biurą nuo nepageidaujamų saulės spindulių ir kaitros, AUDRINETA Jums siūlo efektyvią išeitį – „blackout“ pamušalą galima įsiūti į jau turimas užuolaidas! Šio tipo pamušalas apsaugo ne tik patalpas, bet ir užuolaidų audinius, ypatingai tuos, kuriuos neigiamai veikia saulės spinduliai, pvz. linas ar šilkas. AUDRINETA asortimente rasite pačių įvairiausių raštų, spalvų ir tekstūrų „blackout“ audinių, todėl lengvai priderinsite šią tekstilę savo interjere. Pasirinkę šio tipo užuolaidas ne tik apsaugosite patalpas nuo saulės, bet ir atsinaujinsite namų ar biuro stilių.

   Gausias blackout” audinių paletes galite apžiūrėti apsilankę visuose AUDRINETA salonuose Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje – čia jus pasitiks profesionalios dizainerės, kurios patars, kaip efektyviai apsaugoti namus nuo nepageidaujamų saulės spindulių ir padės išsirinkti audinį, labiausiai tinkantį Jūsų namų ar biuro erdvėms. Visus klientų gaminius siuva ilgametę patirtį turinčios siuvėjos, kurios pavers Jūsų tekstilės svajones realybe.