Didžiausios klaidos renkantis užuolaidas ir kaip jas ištaisyti

2016-07-12

Užuolaidos – nepakeičiama namų interjero detalė, kurios svarbos ignoruoti negalima. Užuolaidos namuose atlieka net kelias funkcijas: suteikia privatumą, filtruoja iš lauko sklindančią šviesą, o tinkamai pasirinktos šaltuoju metų laiku gali sulaikyti ir pro langus sklindantį šaltį.

dekoratyvios uzuolaidos

Galbūt kraustotės į naują būstą, ar tiesiog norite atnaujinti namų interjerą? Kad ir kaip bebūtų, išsirinkti tinkamas užuolaidas jūsų būstui – nemenka užduotis. Dalinamės patarimais, kurie padės sutaupyti laiko ir išvengti finansinių nuostolių.

 

Rinkitės patys

Viena iš didžiausių klaidų, kurias daro pirkėjai – užuolaidų pirkimo užduotį perduoda artimiesiems ar draugams. Nusprendus savo namų užuolaidų rinkimąsi perduoti kam nors kitam, nesusipratimai  dažniausiai neišvengiami. Jeigu vis dėl to šią svarbią užduotį norite patikėti kam nors kitam, įsitikinkite kad tas žmogus supranta jūsų asmeninį skonį bei poreikius, jūsų būsto interjero stilių bei žino reikiamus išmatavimus. Specialistai pataria užuolaidas išsirinkti patiems, tačiau jei bijote, kad neturite pakankamai patirties, profesionalūs salono darbuotojai jums visuomet patars ir padės išsirinkti optimaliausią variantą.

 

Ne visos spalvos dera

Nors jums gali labai patikti tam tikra spalva ar spalvų derinys, nereikėtų pamiršti, kad ne visos spalvos dera kartu. Kruopščiai išstudijuokite, ar jūsų išsirinktas spalvų derinys derės jūsų namuose. Taip pat ne visada verta pasiduoti paskutiniam mados šūksniui, tad rinkdamiesi galvokite apie tai, kad šios užuolaidos jums tarnaus dar daugelį metų.

margos uzuolaidos

Nepamirškite, kad užuolaidos turi būti ne tik gražios, bet ir derėti prie likusio namų interjero: langų, baldų, kambario spalvų.

 

Kokybė – svarbiausia

Rinkdamiesi užuolaidas pirmenybę skirkite kokybei. Žinoma, neperžengti jūsų biudžeto ribų yra svarbu, tačiau stenkitės gauti aukščiausios kokybės produktą už norimą išleisti sumą. Prastos kokybės užuolaidos greitai praranda formą ir spalvą, išblunka nuo iš lauko sklindančios šviesos, gali lengvai įplyšti. Norėdami „pataupyti” klientai dažnai nusivilia ir galiausiai išleidžia dar daugiau nei norėjo.

sviesios uzuolaidos svetaineje

 

Neskubėkite dažyti

Jeigu namuose atliekate remontą, neskubėkite dažyti kambarių sienų. Geriausias sprendimas pirmiausia išsirinkti jums patinkančias užuolaidas. Kai jau žinosite, kokios spalvos dominuoja jūsų naujame pirkinyje, bus daug lengviau išsirinkti ir kambario dažų spalvą. Jeigu namus dekoruoti padeda interjero dizaineris, prieš įsigydami užuolaidas pasitarkite, kokias spalvų gamas jis yra numatęs.

geletos uzuolaidos

Nepasimeskite stilių įvairovėje

Šiais laikais užuolaidų stilių, spalvų ir medžiagų įvairovė – neįtikėtina. Tad kaip išsirinkti, kai pasiūla išties begalinė? Nepasiduokite vilionėms ir rinkitės tik tokias užuolaidas, kurios tikrai tiks jūsų interjere. Nepatingėkite skirti laiko ir įsigilinti į naujausias tendencijas, tačiau išsirinkite tai, kas yra artimiausia ir gražiausia būtent jums. Tinkamai išsirinktos užuolaidos gali nepaprastai pagyvinti pabodūsį namų interjerą. Neretai norint atsinaujinti pakaks tik pakeistį šį namų akcentą, tad skirti tam dėmesio ir laiko tikrai verta!


UAB AUDRINETA siuva visų tipų užuolaidas. Atliktų darbų pavyzdžių rasite atliktų darbų galerijoje.

Dėl užuolaidų kreipkitės į artimiausią Audrinetos saloną. Mūsų salonai įsikūrę Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. Detali informacija kontaktų puslapyje.

 

 

Mūsų klientai

Mūsų partneriai

2012-2019 © Audrineta. Visos teisės saugomos

Pagrindinis Meniu