Gauk -15% nuolaidą audiniams! Registruotis.

Interjero tekstilė Jūsų namams!

Elegantiškos staltiesės visoms Jūsų šventėms

staltiesės staltiesiniai audiniai šventės

 

Vienas labiausiai atpažįstamų šventės simbolių  – staltiesė. Prisiminimuose neretai išnyra senelės ar mamos austos staltiesės, brangintos ir saugotos kaip šeimos reliktai.  Staltiesės sukuria norimą šventės nuotaiką – gali būti ir žaisminga, ir iškilminga, o artėjant Šv. Velykų šventei – ir pavasariškai gaivi.

 

Skubant dažniausiai įsigyjamos staltiesės prekybos centruose, bet dažnai šis pirkinys nesuteikia džiaugsmo ar norimo įspūdžio, o neretai ir nuvilia, kai pritrūksta ilgio ar pločio – juk norisi ne tik funkcinės naudos, bet ir grožio, jaukumo, darnos su namų interjero detalėmis. „Audrineta“ šiuos lūkesčius išpildys su džiaugsmu – kiekvienas tekstilės gaminys siuvamas individualiai. Taip ne tik pasiuvama tobulai tinkanti staltiesė pagal Jūsų stalo savybes, tačiau parenkamas audinys, derantis Jūsų interjere, arba atvirkščiai, tampantis tobulu akcentu.

 

staltiesės šventėms staltiesiniai audiniai

 

 

Staltiesės gali būti ir dekoruojamos tinkančiais aksesuarais – juostelėmis, nėriniais ar karoliukais, jungiamos iš kelių audinių fragmentų. Gali būti siuvami derantys stalo takeliai, padėkliukai ar servetėlės, o gal sumanysite atnaujinti ir svetainės dekoratyvines pagalvėles nuostabiai valgomojo ir svetainės sintezei. Tad belieka svajoti, įsivaizduoti, o kai „Audrineta“ dizainerės padės viską suderinti ir suprojektuoti, siuvimo meistrės su meile ir kruopščiai pasiūs Jūsų naujus jaukių namų interjero akcentus.

„Audrineta“ gali Jums pasiūlyti tūkstančius audinių, todėl net išskirtinio skonio klientai ras savo svajonių vizijų išpildymą. Moderniai austi audiniai praturtinti ir techninėmis savybėmis – atsparumu įplėšimams, lengvai valomi, tad ilgai džiugins Jus ir Jūsų artimuosius.

Kviečiame į mūsų salonus atrasti ir išsirinkti Jūsų svajonių staltieses bei kitus interjero tekstilės aksesuarus!