Kaip rudenį puošti savo langus?

2016-10-27

Beveik neabejojame, kad dauguma Jūsų, pasibaigus vasarai, prisimena… savo namus. Taip, vasarą labiausiai rūpi atostogos, nokstantys pomidorai, jūra, ežeras ar paprasčiausia kiemo priežiūra. Tad į tuos pačius kiemus įžengus rudeniui, kur kas daugiau dėmesio pradedama skirti namams, jų priežiūrai, puoselėjimui, interjerui ir… atnaujinimui pagal metų laiką. Taip, perskaitėte teisingai. Atėjus rudeniui, vėliau artėjant Kalėdoms, norisi atnaujinti interjero detales, pakeisti pagalvėlių užvalkalus, užsidegti daugiau žvakių ir… papuošti langus naujomis užuolaidomis.

 

zemes spalvu interjero tekstile width=

 

Užuolaidų tendencijos žengia koja kojon su kitomis mados sritimis, tad kasmet galima aptikti naujovių ir pokyčių. Kas patrauklu, nauja ir madinga šį rudenį?

Tamsioms ir niūrioms spalvoms – NE!

Atslinkus tamsiajam metų laikui, nemaža dalis besirūpinančių savo namais, atsigręžia ir į tamsesnes interjero spalvas. Stop! Kas pasakė, kad pasislėpus saulei ir iki pavasario užmigus šilumai, šviesios spalvos turi keliauti į tolimiausią kampą? Perlipkite įsisenėjusius standartus, nubrėžtas „taisykles“ ir padarykite kitaip, nei įprasta.

 

dryzuotos uzuolaidos

 

Būtent šį rudenį siūloma pažvelgti į švelnias, šviesiai rudas, kakavines ar melsvas spalvas. Šių atspalvių audinių platų pasirinkimą tikrai rasite užsukę ir į vieną iš „Audrinetos“ salonų. Užuolaidų dizaineriai jums padės pasirinkti tinkamiausią variantą, derindami jį su kitomis interjero spalvomis. Bet… Juk norisi turėti bent minimalią kryptį, kuria žiūrėti, renkantis naujas užuolaidas?

Pastelinės ir pavasariškos spalvos rudeniui – kodėl ne?

Minimalistinis stilius (tiek drabužių madoje, tiek dizaine bei interjere) dabar itin ant bangos. Tad būtet šio stiliaus mėgėjams šį rudenį siūloma rinktis beraštes, lygios tekstūros užuolaidas. Užsukę į saloną, neprabėkite pro šalį pro pastelines bei kitas švelnias, šviesesnes spalvas. Jei jūsų kambariai baltų ar panašaus atspalvio sienų, baldai taip pat orientuoti į švelnumą bei lengvumą, –  neapsunkinkite namų įvaizdžio tamsiomis užuolaidomis. Jei už lango – kone visą parą besitęsianti tamsa, tai neturi atsikartoti jūsų namuose. Taigi, minimalizmo mėgėjai, tariame jums – drąsiai rinkitės šviesių, pastelinių atspalvių, lygių tekstūrų audinius.

 

Norite itin šviesaus, galbūt netgi balto, audinio, bet ne absoliučiai vientiso? Išeitis jums – rinkitės būtent tokios spalvos audinį, kokio trokštate tik su… Ryškesnėmis detalėmis, tarsi besiraizgančiais siūlais ar mini gėlėmis. Žinoma, atkreipkite dėmesį ar per visą margumyną matosi pats baltas (ar itin šviesus) audinys, nes pirmiausia, įėjus į kambarį, akis turi kristi į tai ir tik tada į raštą.

 

geltonos naktines uzuolaidos

 

Geidžiantiems užuolaidas padaryti kambario akcentu, patariama peržvelgti kakavinius, rusvus, melsvus audinius su nedidelėmis detalėms. Nesirinkite masyvių, sunkių raštų – tai kambariui suteiks tik gigantiškumo įspūdį. Šį rudenį madingi smulkių lapelių, nedidelių apskritimų ar besiraizgančių raštų audiniai. Beje, nedideli apskritimai puikiai atrodys ir ant tamsesnio pilko ar rudo audinio (jei, visgi, norite kambario langus puošti tamsesnio atspalvio užuolaida).

Taigi, šį rudenį kviečiame tamsai pasakykite „NE“ ir pamėginti neįsileisti jos į savo namus

 


UAB AUDRINETA siuva visų tipų užuolaidas, priderinant dekoro elementus. Atliktų darbų pavyzdžių rasite atliktų darbų galerijoje.

Dėl užuolaidų kreipkitės į artimiausią Audrinetos saloną. Mūsų salonai įsikūrę Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. Detali informacija kontaktų puslapyje.

 

Mūsų klientai

Mūsų partneriai

2012-2019 © Audrineta. Visos teisės saugomos

Pagrindinis Meniu