Kaip šią vasarą dekoruoti savo sodybą?

2018-06-27

Penktadienį po darbų skubame namo. Grįžę greitai susikrauname daiktus, su šeimyna sėdame į automobilį ir lekiame į sodybą prie ežero. Arba į sodą užmiestyje. O gal į vilą pajūryje. Arba tiesiog ilsimės savo susikurtoje vasaros rezidencijoje – terasoje ar balkone.
O ar jau pasirūpinote savo vasaros erdvių dekoracijomis, ar atnaujinote baldus, užuolaidas ar paprasčiausius pagalvėlių užvalkalus? Jei dar nespėjote ar nesugalvojote, kaip atnaujinti savo sodą, sodybą ar vilą, Jums pagalbos ranką tiesia „Audrineta“.
Šiltai, jaukiai ir gaiviai. Būtent šiais apibūdinimais siūloma vadovautis dekoruojant savo vasaros rezidencijas. Įsileiskite saulę ir šilumą. Net jeigu už lango ir lis lietus (kas Lietuvoje nėra retas svečias, tiesa?), sodybos ar vilos viduje jausitės jaukiai ir šiltai.

uzuolaidos sodyboje

Svarbiausi – atostogų motyvai

O kaipgi susikurti tokią aplinką – šiltą, jaukią, vasarišką? Tikėtina, turbūt iškart pagalvojote apie remontą, sienų perdažymą, dulkes ir kitus rūpesčius. Nerimauti neverta, nes šią vasarą duoklę atiduokite audiniams. Užuolaidoms, lovatiesėms, pagalvėlių užvalkalams ar staltiesėms.

Savo sodybos, vilos, sodo ar balkono audiniams rinkitės gaivius, šviesius atspalvius su detalėmis. Net jeigu ir mėgstate skandinavišką minimalizmą, suteikite jam gyvasties įsileisdami teminių elementų. Šį sezoną ir interjero, ir drabužių madoje vyrauja vasariškų detalių ar gamtos motyvų (medžių, lapų, gėlių) atvaizdavimas. Audiniai su miško motyvais puikiai derės gamtoje įkurtai sodybai ar vilai. Nebijokite ir žaismingų elementų, kurie kalbėtų apie vasarą, atostogas ir poilsį.

Sodyboms, sodams, viloms rinkitės lengvus audinius, kurie tiks užuolaidoms, austrijetėms ar romanetėms.  Tegul jūsų langai būna gaubiami vasariškos nuotaikos ir gaivos.

Visada populiarus vasariškas raštas – dryžiai. Jie puikiai tiks audiniui, skirtam pagalvėlėms ar terasos pledui. Dryžuoti audiniai siejami su jūra, vėjo dvelksmu, kruizu, maudynėmis. Visgi, jeigu norite audinių solidesniais raštais, rinkitės languotas arba taškuotas medžiagas, jos sukurs dvigubą efektą – suteiks ir žaismingumo, ir oficialumo. Na, o naudojant tokio rašto audinio staltiesę, jūsų stalas papuoštas, ir įgaus lengvumo įspūdį. Kvadratų rašto audinys itin tiks lovatiesei siūti.

uzuolaidos sodyboje

Lengvumas ir praktiškumas

Audinio raštas – tik viena iš dalių renkantis pačią medžiagą. Koks audinys geriausias? Ar jis neišbluks? Ar gerai skalbsis? Į visus šiuos klausimus Jums gali atsakyti „Audrinetos“ atstovai, tačiau yra keli svarbiausi akcentai, į kuriuos turėtumėte atkreipti dėmesį renkantis audinius sodyboms, viloms ar kitoms vasaros rezidencijoms.  Tai lengvumas, praktiškumas ir paprastumas.

Į sodybą ar sodą jūs atvykstate pailsėti, praleisti savaitgalį ar savaitę negalvojant apie tai, kaip sutvarkyti visus kambarius, išplauti grindis ar nuvalyti dulkes. Tad nepamirškite POILSIO ir rinkdamiesi audinį savo lovatiesei, staltiesei, užuolaidoms ar kitoms dekoracijoms. Išsirinkite tokią medžiagą, kurią galima kuo paprasčiau išvalyti, ji nesukurtų sunkumo ar dirbtinės prabangos įspūdžio.

uzuolaidos sodyboje

Peržiūrėkite mūsų naujausius projektus paspaudę šią nuorodą

Mūsų klientai

Mūsų partneriai

2012-2019 © Audrineta. Visos teisės saugomos

Pagrindinis Meniu