Kaip teisingai išmatuoti savo langą?

2014-11-07

Lango išmatavimas yra vienas iš svarbiausių pirminių užuolaidų siuvimo etapų. Nuo jo priklauso, ar užuolaidos bus pasiūtos teisingai, ar langas atrodys gražiai ir pan. Pateiksime keletą taisyklių, kiap teisingai išmatuoti savo langą, kad siuvant užuolaidas nekiltų sunkumų.

 

kaipismatuoti

 

Matavimui naudokite metalinę matavimo juostą (ne ruletę arba audinio juostą).

Plotis

Plotis matuojamas tiek, kiek norima, jog užuolaidos uždengtų langą.
Jei erdvė leidžia, reikėtų išmatuoti ir 5-10 cm plotą už lnago pločio, jei norite, kad užuolaidos dengtų lango stiklą.
Jei reikia traukyti užuolaidas, ir jūs tiesiog norite papuošti savo langą, naudokite tokius matavimo pločius –  60 cm „matavimo plotis dekoratyvinis stacionaraus“ arba 85 cm kaip dekoratyvinis stacionaraus „poros pločio matavimas. “

Ilgis

Jei naudojant dekoratyvinį karnizą – lazdelę su žiedais ar dekoratyvinį skersinį karnizą, reikėtų pradėti matuoti tik žemiau strypo, žiedo apačioje.
Užuolaidų su žiedais kabinimui matuokite langą apie 3 cm aukščiau karnizo.
Užuolaidų su suformuota audinio „kišene“ kabinimui langą matuokite nuo karnizo.
Jei dar neturite karnizo, langą reikėtų pradėti matoti maždaug 8-10 cm virš viršutinio lango rėmo arba aukščiau, jei norite suteikti savo erdvei dramatiškumo.
Esti trys pagrindiniai užuolaidų ilgiai: iki palangės, iki pusės radiatoriaus, iki grindų. Šiuo metu itin populiaru pridėti kelis papildomus centimetrus, kad užuolaidos užsilenktų ties grindimis. Taip joms suteikiama pilnumo, pūstumo įspūdis.

 


 

UAB AUDRINETA siuva visų tipų užuolaidas. Atliktų darbų pavyzdžių rasite atliktų darbų galerijoje.

Dėl užuolaidų kreipkitės į artimiausią Audrinetos saloną. Mūsų salonai įsikūrę Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. Detali informacija kontaktų puslapyje.

 

Mūsų klientai

Mūsų partneriai

2012-2021 © Audrineta. Visos teisės saugomos

Pagrindinis Meniu