Gauk -15% nuolaidą audiniams! Registruotis.

Interjero tekstilė Jūsų namams!

Kokybė, prabanga ir elegancija Jūsų interjero tekstilėje

   Prabangi ir stilinga, žemiška, bet užburianti – būtent tokia yra nauja olandų tekstilės gamintojo HOLLAND HAAG audinių kolekcija CACHET, kurią galite pamatyti TIK užsukę į AUDRINETA interjero tekstilės namus. Naujoje kolekcijoje galima rasti įvairiausių audinių bet kokio stiliaus interjerui – vieni išsiskiria ryškiomis spalvomis ir raštais, kiti dėmesį traukiančiomis geometrinėmis figūromis, treti gamtos motyvais ar blizgumu. Kurdami CATCHET kolekciją gamintojai ypatingą dėmesį skyrė audinių minkštumui ir natūralumui, taip pat unikalioms techninėms savybėms, tokioms kaip šilumos sulaikymas, atsparumas ugniai ir drėgmei. Šie audiniai buvo kuriami atsižvelgiant ir į pasaulyje plačiai paplitusią ekologijos tematiką – audiniai yra draugiški aplinkai, o jų fragmentuose atvaizduoti gamtos motyvai dar labiau priartina interjero tekstilę prie natūralios gamtos.

   Kolekcija CACHET susideda iš prabangių, aukščiausios kokybės, unikalaus dizaino audinių, kurie papuoš tiek klasikinio, tiek modernaus, ir net Art Deco stiliaus interjerą. Elegantišką tarpinių užuolaidų audinį „Glasgow“ puošia stambūs geometriniai raštai, šį audinį galima rinktis iš trijų atspalvių – GoldWine ir Blue (aukso, vyno, mėlyna). Kitas ne mažiau išskirtinis tarpinių užuolaidų audinys – „San Carlos“ – puikiai tinka ne tik užuolaidoms, bet ir romanetėms. Ši tekstilė yra pagaminta iš natūralaus pluošto (80% medvilnės), o dizaine atvaizduoti trijų metų laikų motyvai – SpringAutumnWinter.

   „Luzern“ – dar vienas CACHET kolekcijos tarpinių užuolaidų audinys, kuriame visu grožiu atsiskleidžia šių metų tekstilės mados tendencijose vyraujantis natūralus blizgesys. Galima rinktis iš keturių prabangių „Luzern“ atspalvių (GoldSteelAluminiumIvory), kurie užuolaidoms ar romanetėms suteikia dar daugiau subtilios elegancijos.

   Ieškantiems universalaus ir praktiško naktinių užuolaidų audinio HOLLAND HAAG pristato buklė tipo „Colmar“ audinį. Šis sodrių spalvų, aiškios struktūros audinys yra tankus ir elastingas, todėl iš jo pasiūtos užuolaidos izoliuoja garsą ir gerina patalpos akustiką. Tuo tarpu puošnaus interjero mėgėjams patiks dvipusis, subtiliai blizgus naktinis audinys „Canberra“ (nuotrauka straipsnio viršuje), kuris pakankamai užtemdo patalpas ir suteikia privatumo, taip pat gerina patalpos akustiką ir garso izoliaciją. Šis stilingas audinys turi daugybę spalvų variacijų, todėl yra lengvai priderinamas.

   Neatsiejama naujos kolekcijos dalis – ugniai atsparus audinys „Dakar FR“, kurio paviršius padengtas saulę atspindinčia Sun block danga (net 60% atspindi saulės spindulius). Šios savybės dėka iš „Dakar FR“ tekstilės pasiūtos užuolaidos ir romanetės yra ypatingai funkcionalios – žiemą audinys patalpose sulaiko šilumą, todėl sumažina šilumos energijos sunaudojimą, o vasarą neįleidžia į vidų saulės kaitros, padeda išlaikyti stabilų klimatą ir sumažina vėsinimo kaštus. Šis tankiai austas audinys su metallic danga atrodo ypatingai šiuolaikiškai, todėl patiks kiekvienam, mėgstančiam funkcionalią prabangą interjere.

   Šį pavasarį AUDRINETA asortimentą papildė ir dar vieno aukštos klasės vokiečių gamintojo naujienos – ISO sertifikuoti nedegūs, akustiniai audiniai SENSUS, pagaminti iš tvarių siūlų. Šie audiniai buvo ištirti tarptautiniais standartais paremtais nepriklausomais tyrimais ir pagal garso sugėrimą įvertinti C klase. Be to, SENSUS audiniai pagaminti iš perdirbto poliesterio (~70%), todėl yra ne tik kokybiški, bet ir tvarūs. Šiuos ir daugybę kitų užuolaidųromanečiųlovatiesių ir aksesuarų audinių galite pamatyti visuose AUDRINETA salonuose Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. Čia jus pasitiks profesionalūs dizaineriai, kurie suteiks gausybę naudingų patarimų ir padės įgyvendinti Jūsų namų ar biuro interjero tekstilės viziją. Apsilankykite AUDRINETA interjero tekstilės namuose ir pajuskite magiją, kurią skleidžia šie unikalaus dizaino audiniai!