Langui vonioje tariame „TAIP“

2018-05-22

Turite arba ką tik įsigijote būstą, kurio vonioje yra… Langas. O galbūt stoglangis? Tai reiškia, kad turite dar vieną vietą, kurią galite išnaudoti savo interjero fantazijoms ar puošybai dekoro detalėmis. Stereotipai apie tai, kad langas vonioje mažina intymumą ar trukdo pilnai atsipalaiduoti nebegalioja.

Žinoma, nepalikite lango vonios kambaryje vienišo. Juk žiemą praustis po dušu ar gulėti vonioje bus žymiai jaukiau šį langą uždengus, tiesa? „Audrinetos“ salonas lango „drabužiui“ siūlo rinktis ir įprastas užuolaidas, ir romanetes, ir austrijetes. Bet apie viską nuo pradžių.

uzuolaidos vonioje

Susikurkite savitą nuotaiką vonios kambaryje

Pagrindinis lango vonioje privalumas – natūrali dienos šviesa. Jeigu svarstote, daryti belangę patalpą ar ne, turėkite omenyje, kad natūrali dienos šviesa neatstos jokio dirbtinio apšvietimo. Šviesos jungiklį teks paspausti tik esant tamsiam paros metui. Beje, jei jūsų šeima – didelė, o ryte prie vonios kambario namiškiai rikiuojasi eilėje – langas taps puikiu pagalbininku vėdinant patalpą. Jokių rasotų veidrodžių ir sienų įžengus kitam šeimos nariui į vonią po Jūsų. Ir tai tik praktiškoji pusė.

Langas vonioje gali būti puiki Jūsų kuriamo interjero išraiškos detalė. Gerai įvertinkite, kurioje vietoje jis yra – prie pat vonios ar dušo, o gal prie kriauklės ar stoge? Jeigu tai ne stoglangis ir langas turi savo palangę – išnaudokite ją žvakėms, pastatykite namų kvapą ar kitas dekoracijoms, nebijokite improvizuoti ir, žinoma, pasirinkite kryptį, nuotaiką, stilių. Tamsi ar šviesi vonia? Minimalistinė ar klasikinė? Susikūrus savą stilistiką, lango dekorą pasilikite desertui.

uzuolaidos vonioje

Kokio tipo užuolaidas rinktis?

Langas vonioje suteikia galimybę į šią erdvę įleisti daugiau šviesos, matyti medžius ar dangų maudantis vonioje. Žinoma, sutemus langas uždengiamas užuolaidomis, žaliuzėmis, romanetėmis ar austrijetėmis. Jas derinkite prie bendrojo namų stiliaus ir dekoro. Žvaliausiai nuteiks šviesios, šiltos spalvos audiniai, tad vonios kambaryje neretai pasirenkami balti, rusvi, šviesiai gelsvi, violetiniai ar žalsvi audiniai.

Jei Jūsų namų patalpose dominuoja medžiaginės užuolaidos, norite išlaikyti vientisumą – rinkitės jas ir vonios kambariui. Jūsų vonioje bus sukurtas jaukaus kambario įvaizdis. Jei vonia šviesi – rinkitės panašius atspalvius ir užuolaidoms tam, kad nesukurtumėte tamsios, nereikšmingos ertmės įspūdžio. Jūsų langas turi būti papuoštas. Tamsesnius atspalvius geriausia derinti, jei visame interjere vyrauja tokio tono spalvos. Nepamirškite, kad vonioje dažnai būna drėgna, tad drėgmė geriasi ir į užuolaidų medžiagą, kuri vėliau sunkiai džiūna. Visgi, jei tinkamai prižiūrėsite, medžiaginės užuolaidos Jums tarnaus ilgai.

Didžiausias žaliuzių, roletų ir austriječių privalumas – paprasta priežiūra, jas lengva nuvalyti (patartina rinktis atsparius drėgmei audinius), be to, jos – praktiškiausias variantas Jūsų voniai. Jūs galėsite lengvai reguliuoti šviesos patekimą į patalpą pakeldami ar nuleisdami jas tiek, kiek norite. Rinkitės vienspalves, margas, prabangias ir skandinaviškai minimalistines užuolaidas.

Taigi, kuo „aprengsite“ savo vonios kambario langą?

Mūsų klientai

Mūsų partneriai

2012-2019 © Audrineta. Visos teisės saugomos

Pagrindinis Meniu