Motorizuotos užuolaidos – ir patogu, ir gražu

2017-01-30

Tik ką įsikūrėte naujuose namuose? Sofa, kėdės, stalai, netgi televizorius, – jau savose vietose? O galbūt dairotės po seniai remontą mačiusį kambarį ir akimis keičiate sienų spalvą, baldus bei interjero detales…? Bet mes šįkart nešnekėsime apie baldų audinius ar užuolaidas skirtingų stilių kambariams. Šįkart visas dėmesys moderno ir patogumo gerbėjams. Ne, mes ne apie dulkių siurblį-robotą, o apie motorizuotas užuolaidas.

Šių dienų naujakuriai ar atnaujinantys savo būstą dėmesį kreipia ne tik į interjero stilių, įvaizdį, spalvas, o ir į patogumą bei praktiškumą. Dažniausiai ši savybė būdinga moderno gerbėjams. Tad „Audrineta“ pristato motorizuotas užuolaidas. Tiems, kurie labiausiai vertina patogumą kiekviename interjero objekte.

Kai užuolaidos prisitaiko prie Jūsų poreikių

Bet kokios užuolaidos – vienos iš kambario akcentų, tarsi įrėminančių visą stilistiką. Ši kambario  detalė taip pat neretai itin svarbi tiems, kurie vakarais nenori būti matomi svetimų akių ar kaimynų kitapus lango. Ir šį jausmą patiria tikrai ne tik tie, kurie prisižiūri siaubo filmų…

 

Jūsų džiaugsmui, motorizuotos užuolaidos nusileis pačios tik pritemus. Netikite? Prijungus jas prie reikiamos sistemos ir nustačius savo poreikius, šios užuolaidos gali atsitraukti ar nusileisti pačios, net jums nebūnant namuose. Įsivaizduokite, vasaros rytas, Jūs išvykstate į darbą, o dieną oras įkaista iki… 30 laipsnių karščio. Tokiu atveju motorizuotos užuolaidos pačios nusileis, tad saulės spinduliai nepateks į namus, o Jums grįžus į namus, juose nebus karšta. Žiemą, priešingai, užuolaidos pakils prašvitus ar nušvietus saulei, kad į kambarį patiktų šviesos ir šilumos. Grįžus po darbų, namuose bus jaukiau ir šilčiau. Beje, nepamirškite, kad ir Jūsų kambarinės gėlės net ir šaltuoju metų periodu nori šviesumos!

 

motorizuotos uzuolaidos

 

Jums tereikės nustatyti reikiamas funkcijas ir etapus, kada norite, jog užuolaidos nusileistų ar pakiltų.

 

Modernu, greita, tylu

 

„Audrineta“ pristato ir dar vieną motorizuotų užuolaidų privalumą – tylų ir greitą veikimą. Įsivaizduokite: Jūs gaminate vakarienę, sukiojatės virtuvėje, o vakaras atslinko staiga. Nejučia ir sutemo… O Jūs juk nemėgstate nesaugumo jausmo ir minties, kad kažkas Jus mato iš lauko? Nesijaudinkite, nuotoliniu būdu greitai užtrauksite savo užuolaidas be papildomų judesių. Gali nutikti ir taip, kad išvykote iš namų visam savaitgaliui, tačiau nenustatėte jokių funkcijų užuolaidoms? Įsirašius reikiamas programėles, tą padarysite ne tik iš kitos kambario pusės, bet ir už ne vieno kilometro kompiuterio ar mobiliuoju telefonu. Be jokios abejonės, užuolaidas galite valdyti kaip norite, kada norite ir rankiniu būdu.

 

motorizuotos uzuolaidos

 

Visgi, neretai baiminamasi žodžio „motorizuotas“. Ne, negalvokite, kad užuolaidose įtaisytas burzgiantis motoras ir jausitės lyg kambaryje būtų užvestas dvidešimties metų senumo automobilio variklis. Užuolaidų veikimas netrikdys nei Jūsų, nei Jūsų vaikų miego ar poilsio.

 


UAB AUDRINETA siuva visų tipų užuolaidas, priderinant dekoro elementus. Atliktų darbų pavyzdžių rasite atliktų darbų galerijoje.

Dėl užuolaidų kreipkitės į artimiausią Audrinetos saloną. Mūsų salonai įsikūrę Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. Detali informacija kontaktų puslapyje.

 

Mūsų klientai

Mūsų partneriai

2012-2021 © Audrineta. Visos teisės saugomos

Pagrindinis Meniu