Gauk -15% nuolaidą audiniams! Registruotis.

Interjero tekstilė Jūsų namams!

Naujausi ispaniški „Froca“ audiniai jau visuose AUDRINETA salonuose!

nauji audiniai Froca

 

Kas gi labiau įkvepia, nei pačios šviežiausios naujienos! Apsilankę HEIMTEXTIL 2023 parodoje ir pasisėmę originalių tekstilės mados impulsų, pristatome jums pačius naujausius ispanų gamintojo „Froca“ audinius. Šių metų audinių tendencijose karaliaujantis linas, universalusis organzinis kapronas, įvairių spalvų ir tekstūrų akustiniai, nedegūs audiniai – visa tai ir gausybę kitų dieninių, tarpinių ir naktinių užuolaidų audinių jau galite rasti AUDRINETA salonuose!

 

Klientams siūlome rinktis iš gausybės naujų audinių raštų ir spalvų, todėl kiekvienas čia ras tekstilę, kuri puikiai derės jūsų interjere. Naujienų tarpe galite rasti į madą sparčiai grįžtantį, ypatingai minkštą organzinį kaproną „Agata“ – iš šio audinio pasiūtos dieninės užuolaidos papuoš bet kokio stiliaus namus ar biurą. Norintiems savo langus papuošti originaliomis užuolaidomis, AUDRINETA dizaineriai siūlo rinktis tekstūrinį, stambaus pynimo “Amaya” lininį audinį, pasižymintį ypatingai gera sudėtimi (poliesteris, medvilnė ir linas).

 

Tarpinėms užuolaidoms atrinkome net kelias audinių kolekcijas, kurias pamilsite iš pirmo žvilgsnio. Ypatingai tvirto siūlo lininis NOA audinys, tinkantis ne tik užuolaidoms, bet ir pagalvėlėms bei lovatiesėms, puikiai praleidžia šviesą, bet tuo pačiu saugo jūsų privatumą. Kitas elegantiškas akustinis tarpinių užuolaidų audinys – „Liceo“. Jis yra labai minkštas ir sunkus, be to, yra pažymėtas „Trevira CS“ sertifikatu, o tai reiškia, kad audinys yra laidus orui, atsparus ugniai ir sertifikuotas kokybę ženklinančiu Oeko-Tex 100 standartu. AUDRINETA naujienų tarpe galite rasti ir daugybę kitų tarpinių užuolaidų variantų, pvz. subtiliu blizgumu pasižymintis audinys „Abril“ su įaustu metallic siūlu, elegantiškas, rafinuotas stambaus pynimo audinys „Duncan“, o taip pat ypatingai tankus ir sunkus medvilnės ir poliesterio audinys „Bea“.

 

naujausi Froca audiniai audrineta naujienos

 

AUDRINETA pristato naujausią tekstilę ir ieškantiems naktinių užuolaidų. Minkštutėlis naktinis šanilis ARGO pasižymi itin aukštu atsparumu dilimui (70 tūkst. Martindale koeficientas), todėl tinka ne tik užuolaidų siuvimui, bet ir baldų apvilkimui. Kitas audinys, taip pat tinkantis baldams – „Megan“. Šis audinys yra sanforizuotas – skalbiamas nekeičia savo savybių, kadangi prieš audžiant siūlai yra iš anksto apdorojami, kad nereaguotų į temperatūrą ar drėgmę, todėl yra tinkamas ne tik užuolaidoms, bet ir baldams bei staltiesėms. Puošnaus interjero mėgėjams patiks audinys „Nevada“ (išskirtinio grožio akustinis šanilis) ir CAMBRILS (nedegus aksominis šanilis).

 

Šias ir kitas naujienas galite pamatyti apsilankę visuose AUDRINETA salonuose Vilniuje, Kaune arba Klaipėdoje, o jei turite klausimų, AUDRINETA dizaineriai visada pasiruošę profesionaliai pakonsultuoti, atlikti matavimus ir padėti išsirinkti tinkamiausią audinį jūsų jaukiems namams ar biurui.