Neatsiliekantiems nuo madų interjere – tekstilės tendencijos 2016 metams

2016-01-19

Sausio 12-15 dienomis įvyko didžiausia tekstilės paroda „Heimtextil 2016“ Frankfurte prie Maino. Norintys neatsilikti nuo naujausių tendencijų, sukluskite – štai Jums pačios šviežiausios tekstilės tendencijos tiesiai iš parodos stendų.

Audiniai lyg paveikslai

Šiemet ypač madinga interjerus praturtinti paveikslus primenančiais audiniais. Rinkitės abstrakcijas arba realius objektus vaizduojančius ryškiaspalvius raštus. Leiskite sau improvizuoti, tačiau atkreipkite dėmesį į bendrą interjero stilistiką – spalvingą audinį atsirinkite su ypatingu kruopštumu.

raštuoti uzuolaidu audiniai raštuoti uzuolaidu audiniai raštuoti uzuolaidu audiniai raštuoti uzuolaidu audiniai

Nesenstanti geometrija

Propaguojantiems minimalistinį, konstruktyvistinį ar pastaruoju metu itin populiarų skandinavišką stilių, įpūskite žaismo geometrinių raštų audiniais. Jie nenustelbs vyraujančio lakoniškumo, tačiau suteiks interjerui charakterio.

1raštuoti uzuolaidu audiniai raštuoti uzuolaidu audiniai raštuoti uzuolaidu audiniai

Tauriųjų metalų spalvos audiniuose

Į madą sugrįžo išimtinai klasikiniam stiliui taikyti aukso ir bronzos atspalvių audiniai. Eksperimentuokite ir įsileiskite šį ekskliuzyvą į įvairius interjerų stilius, skoningai priderinkite tokį audinį ir sukursite stulbinamą efektą. Taip suteiksite namams subtilios prabangos.

raštuoti uzuolaidu audiniai raštuoti uzuolaidu audiniai raštuoti uzuolaidu audiniai

Gesinta avietės spalva įžengia į tekstilę

Iki šiol tekstilėje vengta raudona ir jos atspalviai išsikovoja vietą tarp 2016 metų tendencijų. Aistringos sodrios raudonos ar švelniai rausvos spalvos akcentai be jokios abejonės kilstelės namų charizmą. Tiesa, ypač laukiama gesintos avietės spalva, iki šiol vyravusi išskirtinai tik rūbų madoje.

raštuoti uzuolaidu audiniai raštuoti uzuolaidu audiniai raštuoti uzuolaidu audiniai

Žąsų kojų rašto transformacija

Pernai sukėlęs tikrą ažiotažą, žąsų kojų raštas 2016 metais įgauna kitas formas. Namų tekstilė, ornamentuota šio rašto variacijomis, tikrai niekada neišeis iš mados. Žąsų kojų raštas tiks propaguojantiems griežtas formas, laužtas linijas, logiką ir tvarką savo interjere.

raštuoti uzuolaidu audiniai raštuoti uzuolaidu audiniai

Naujausias tendencijas iš „Heimtextil“ parodos parsivežė interjero tekstilės salonas „Audrineta“. Jau netrukus madingiausi audiniai galės pasiekti ir Jūsų interjerus. Užsukite į „Audrinetą“ ir išsirinkite savo audinį iš 100 000 audinių asortimento.

Skaitykite daugiau: http://www.manonamai.lt/dizainas/spalvos/neatsiliekantiems-nuo-madu-interjere-tekstiles-tendencijos-2016-metams.d?id=70147064

 


 

UAB AUDRINETA prekiauja skirtingų Graikijos, Ispanijos, Olandijos, Italijos, Rumunijos, Vokietijos gamintojų įvairių tipų audiniais.

 

Dėl audinių kreipkitės į artimiausią Audrinetos saloną. Mūsų salonai įsikūrę Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. Detali informacija kontaktų puslapyje.

 

Mūsų klientai

Mūsų partneriai

2012-2020 © Audrineta. Visos teisės saugomos

Pagrindinis Meniu