Gauk -15% nuolaidą audiniams! Registruotis.

Interjero tekstilė Jūsų namams!

Pasiruoškite pavasariui – atsinaujinkite namų tekstilę!

 

 

Ar jau pasiruošėte šiltajam sezonui? Ilgėjančios dienos į jūsų namus ir darbo aplinką atneša vis daugiau šviesos, todėl dabar pats tinkamiausias metas pasirūpinti langų uždengimais, saugančiais nuo tiesioginių saulės spindulių ir kaitros. Ateinantis šiltasis periodas kelia džiugias emocijas, tačiau verta pagalvoti ir apie tai, kaip tiesioginiai saulės spinduliai veikia gyvenimo kokybę – dirbant prie kompiuterio ryški šviesa blogina matymą, neleidžia susikaupti ir vargina, o pakilus rytinei saulei žadina ir nutraukia saldų miegą. AUDRINETA dizaineriai pateikė kelis vertingus patarimus, padėsiančius efektyviai pasiruošti artėjančiai vasarai ir tuo pačiu atnaujinti savo būstą.

 

Blackout audiniai visiškam užtemdymui

Ieškodami langų uždengimų savo namams ar darbo aplinkai, dažniausiai dėmesys yra kreipiamas į spalvas, praktiškumą ir, žinoma, kainą. Visgi be šių kriterijų AUDRINETA dizaineriai pataria atsižvelgti ir į tai, kurioje pusėje yra jūsų langai. Jei jie didžiąją dienos dalį yra veikiami saulės šviesos, tikėtina, kad šiltuoju metų periodu kils poreikis užsidengti nuo kaitrių saulės spindulių. Deja, ne visi naktinių užuolaidų audiniai pilnai užtamsina erdves, todėl visiškam patalpų užtemdymui rekomenduojama rinktis vis populiarėjančius praktiškuosius blackout audinius, kurie blokuoja saulės spindulius ir nepraleidžia saulės šviesos. Ši audinio savybė ypatingai pasiteisina mažus vaikus auginančioms šeimoms, ieškančioms geriausio būdo užtemdyti kambarį mažylio rytinio ar pietų miego metu. Blackout tekstilę renkasi ir žmonės, didžiąją darbo dienos dalį praleidžiantys prie kompiuterio. Be to, siekiant klientams suteikti didžiausią komfortą, šis audinys yra nepamainomas viešbučių bei restoranų industrijose. Blackout audinio užuolaidos taip pat gali padėti sumažinti šilumos ir elektros energijos sąnaudas. Apie tai plačiau skaitykite čia.

 

blackout naktinės užuolaidos tekstilė interjeras

 

Platus blackout audinių spalvų, raštų ir tekstūrų spektras suteikia galimybę lengvai priderinti šią tekstilę savo interjere, todėl papuošę langus šio audinio užuolaidomis ar romanetėmis ne tik apsisaugosite nuo saulės spindulių, bet ir atnaujinsite interjerą. AUDRINETA asortimente rasite gausias paletes blackout audinių, kurie yra naudingi ištisus metus – šaltuoju perdiodu sulaiko šilumą patalpų viduje ir taip sumažina šilumos energijos sąnaudas, o vasarą blokuoja saulės spindulius ir sumažina vėsinimo kaštus.

 

blackout naktinės užuolaidos interjeras

 

Lauko tekstilė – jaukiems vasaros vakarams

Šylant orams vis daugiau laiko praleidžiame lauke. Į terasas ir balkonus naujam sezonui sugrįžta lauko baldai, pagalvėlės ir kiti aksesuarai, o akis vėl džiugina plevėsuojančios lauko užuolaidos. Pavasarį paprastai visi, turintys poilsio erdves lauke, skuba atsinaujinti ir lauko tekstilę – pagalvėles, lauko užuolaidas, ar net pervilkti nusidėvėjusius lauko baldus. Kad atsinaujinimas būtų dar paprastesnis, AUDRINETA jums pristato gausybę naujų ispanų gamintojo „Jover“ audinių, skirtų lauko baldams, užuolaidoms ir aksesuarams. Naujausią drėgmei atsparių „In&out22“ audinių seriją sudaro „Vivace“ ir „Gregal“ kolekcijos, pasižyminčios išskirtinai rafinuotu dizainu, todėl iš šios tekstilės pasiūti aksesuarai ar apvilkti baldai puikiai derės bet kokio stiliaus eksterjere.

 

lauko baldai baldiniai audiniai pervilkimas

 

Naujieji ispaniški „Jover“ audiniai yra pagaminti iš perdirbtų žaliavų, todėl šią tekstilę ypatingai pamils gamtos tausojimą propaguojantys ir ekologiškus gaminius vertinantys klientai. Audiniai buvo pagaminti taikant specialias technologijas, todėl ši tekstilė yra visiškai pritaikyta naudojimui lauke – audiniai labai tvirti, atsparūs drėgmei, ultravioletiniams spinduliams ir dėmėms, šiuos audinius prižiūrėti yra ypatingai paprasta. „Vivace“ kolekciją sudaro aštuoni skirtingo dizaino audiniai, kurie skiriasi geometrinių figūrų raštais ir spalvomis. Visuose audiniuose vyrauja universalus smėlio atspalvis, lengvai derantis su kitomis interjero detalėmis. Tuo tarpu „Gregal“ kolekciją sudaro dešimt skirtingų spalvų lauko audinių, turinčių visas tas pačias savybes.

 

 

Lininiai audiniai – šių metų tekstilės mados viršūnėse

Be daugybės naujų lauko audinių, AUDRINETA paruošė ir gausias paletes audinių Jūsų namų ar biuro užuolaidoms, romanetėms, lovatiesėms, pagalvėlėms ir kitiems aksesuarams. Ispanų gamintojo „Jover“ naujienų tarpe neseniai pristatyti tekstilės mados tendencijose karaliaujantys lininiai audiniai. „Linen vintage stripes 7“ kolekciją sudaro 3 metrų pločio, aukštos kokybės natūralių atspalvių ir įvairių raštų audiniai, pagaminti iš lino ir poliesterio. Šios sudėties dėka audiniai yra minkšti, o priežiūra itin paprasta – juos galima lyginti ir skalbti skalbimo mašina. Lininiai audiniai suteikia interjerui lengvumo, šviesumo, ir tuo pačiu atrodo elegantiškai ir natūraliai, todėl puikiai tinka tiek svetainės ar miegamojo užuolaidoms, tiek lovatiesėms ir aksesuarams.

 

lininės užuolaidos audiniai romanetės tekstilė interjeras

 

Ieškantiems spalvingų ir ryškių tekstilės sprendimų AUDRINETA pristatė naujausius ispanų gamintojo „Froca“ audinius. Natūralusis linas, universalusis organzinis kapronas, įvairių spalvų ir tekstūrų akustiniai, nedegūs audiniai – visus šiuos ir gausybę kitų dieninių, tarpinių ir naktinių užuolaidų audinių galite rasti visuose AUDRINETA salonuose Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. Platus audinių asortimentas, išskirtinė produktų kokybė, didžiulė dizainerių patirtis ir ypatingas dėmesys kiekvienam klientui – visa tai atsispindi AUDRINETA sprendimuose. Patikėkite savo namus ar biurą interjero tekstilės komandai, kuri išpildo net išrankiausio kliento lūkesčius!