Interjero tekstilė Jūsų namams ir verslui!

„BLACKOUT“ UŽUOLAIDŲ AUDINIAMS -15%

   Tiesioginiai saulės spinduliai veikia gyvenimo kokybę – dirbant prie kompiuterio ryški šviesa blogina matymą, neleidžia susikaupti ir vargina, o pakilus rytinei saulei žadina ir nutraukia saldų miegą. Visiškam patalpų užtemdymui rekomenduojame rinktis praktiškus blackout audinius, kurie blokuoja saulės spindulius ir nepraleidžia saulės šviesos. Blackout audiniai naudingi ištisus metus – šaltuoju perdiodu jie sulaiko šilumą patalpų viduje ir taip sumažina šilumos energijos sąnaudas, o vasarą blokuoja saulės spindulius ir sumažina vėsinimo kaštus! Be to, šie audiniai užtikrina komfortišką poilsį net ir už lango šviečiant ryškiai saulei!

Dabar dabar pats tinkamiausias metas pasirūpinti langų uždengimais, saugančiais nuo tiesioginių saulės spindulių ir kaitros – blackout užuolaidų audiniams taikoma -15% nuolaida!

   Pildykite kainos užklausą – profesionalūs AUDRINETA dizaineriai patars, kaip išsirinkti tinkamiausią audinį Jūsų namų ar biuro tekstilei, o ilgametę patirtį turinčios AUDRINETA siuvėjos pavers Jūsų svajones realybe!

UŽUOLAIDOMIS DENGIAMAS (cm):

Galite įkelti iki 3 failų