Karnizai

Renkatės užuolaidas savo namams? Nepamirškite ir karnizų, ant kurių bus kabinamos dieninės bei naktinės užuolaidos. „Audrineta“ pakonsultuos renkantis tinkamus karnizus, kurie atliktų ne tik praktinę funkciją, bet ir puoštų namus.

Užuolaidų laikiklių (karnizų) tipai skiriasi. Karnizai gali būti metaliniai arba mediniai, tvirtinami į sieną ar į lubas. O karnizo atspalvis, forma ar medžiaga, iš ko pagamintas priklausys nuo jūsų namų interjero bei stilistikos.

„Audrineta“ siūlo kelių rūšių karnizus: vamzdis-bėgis, bėgelis (kam norisi minimalizmo ir kone nematomo karnizo), motorizuoti karnizai, motorizuotai vamzdžiai-bėgiai. Spalvų paletė – neutrali ir tiksianti įvairiems poreikiams: balta, juoda, auksinė ir sidabrinė.

Trumpi patarimai renkantiems karnizus patiems:

-jei jūsų namų langai vitrininiai, vietoje įprastų karnizų-vamzdžių, geriau rinktis bėgelius, kas nesumažins erdvės ir puikiai tiks erdvioms, šviesioms patalpoms;

jeigu  patalpos langas nedidelis – karnizas-vamzdis gali tapti puiki interjero detale, o drauge su kabančia užuolaida suteiks jaukumo namams.

 

Atliktų darbų galerija

Susisiekite

Mūsų klientai

Mūsų partneriai

2012-2021 © Audrineta. Visos teisės saugomos

Pagrindinis Meniu