Ruduo įpusėjo – kokios spalvos jį lydi?

2018-10-17

Ruda, geltona, raudona – pažiūrėjus pro langą – vien tik tokios spalvos nuklojusios medžius ir net šaligatvius. O kas mus lydi šiapus lango? Kokios spalvos beldžiasi į mūsų namų interjerą šį vėsųjį sezoną?

Nors spalvų institutas „Pantone“ 2018-ųjų metų spalva buvo paskelbęs ultravioletine, akivaizdu, kad jos įsitvirtinimas nebuvo itin ryškus. Taigi skandinavų dizaineriai išskyrė žemiškus atspalvius kaip vienus didžiausių lyderių 2018-aisiais. Taigi viena iš šių metų spalvų kone prieš metus buvo paskelbta „Terracotta“ – jaukumo suteikiantis atspalvis, kuris primena raudoną molį. Ši žemės spalva drąsiai įžengė į skandinaviškus minimalistinius interjerus, suteikiant naujumo ir šilumos baltiems atspalviams.

rudens spalvos interjere

 

Na o 2018-ųjų metų ruduo atnešė ir kitų vėjų. Su žemiška „Terracotta“ spalva į interjerus žengia ir lengvai mistiški, tamsiai mėlyni, bet jaukūs atspalviai – šio sezono pagrindiniai spalviniai interjero palydovai. Kaip juos pritaikyti savo namuose?

rudens spalvos interjere

Spalvos detalėse ir dekoro elementuose

Mes visada patariame ir tą kartojame – vyraujant tam tikrų atspalvių tendencijomis, neskubėkite dažyti sienų ar keisti baldų. Nereikia išleisti daug pinigų, kur kas svarbiau – apsižvalgyti ir pamatyti turimus daiktus bei apgalvoti, kur ir kaip juos pritaikyti ar pakeisti kitais.

Lėtai apeikite namus ir atidžiai apsidairykite. Gal svetainėje, ant komodos po televizoriumi, puikiai derėtų tamsiai mėlyna vaza, o gal geras paveikslas ant vienos iš sienų? O gal pats metas pasikeisti kilimą? Iškelkite sau tokius klausimus ir naują spalvą bandykite įprasminti, surasti jai tinkamą objektą bei vietą savo namuose.

Visgi, šio rudens mistiška, tamsia mėlyna spalva labiausiai derės miegamajame. Juk tai nakties, tamsos ir intymumo spalva. Lai jūsų patalynė, lovatiesė ar užuolaidos įgauna šį atspalvį. Nebūtina rinktis viso audinio vienspalvio, naudokite perėjimus, geometrines ar kitokias formas, kurios ir galėtų būtų tamsiai mėlynos spalvos.

rudens spalvos interjere

Gilus mėlynas atspalvis labiausiai dera su šviesia aukso spalva. Tad jei planuojate išsirinkti naujas šio atspalvio užuolaidas ar sienų dažus, nepamirškite parinkti ir tinkamų aksesuarų. Neabejojame, kad puikių aukso spalvos daiktų ar interjero detalių rastumėte savo palėpėje ar viename iš sendaikčių turgelių.

Kitas svarbus akcentas – nebijokite įtraukti spalvų į savo namus. Tamsi mėlyna dėrės ir prie baltos, ir prie žalios, svarbiausia – surasti „aukso viduriuką” ir spalvinėje gamoje nepalikti chaoso. Sėkmės kuriant savo rudens namus!

Peržiūrėkite mūsų naujausius projektus paspaudę šią nuorodą

rudens spalvos interjere rudens spalvos interjere rudens spalvos interjere

rudens spalvos interjere

rudens spalvos interjere

Mūsų klientai

Mūsų partneriai

2012-2019 © Audrineta. Visos teisės saugomos

Pagrindinis Meniu