Širmos – moderni lango puošmena

2014-11-07

Ieškant netradicinio lango uždangos bei patalpų atsikyrimo sprendimo, širmos – tai tarsi tarpinis variantas tarp užuolaidų ir vertikaliųjų žaliuzių. Širmos atkeliavo iš Japonijos, jos ypač tinka minimalistinio stiliaus interjere. Tai audinio gabalai, horizontaliai judantys aliuminio bėgeliu. Širmos siuvamos iš įvairiausių audinių, skaidrių, puošnių, su kitų audinių fragmentais, skersiniais strypeliais.

 

sviesios medziagos sirma

 

Širmos yra stilingas, modernus, estetiškai gražus bei praktiškas, patvarus, tvirtas dekoratyvinis elementas, skirtas langų apdailai ir apsaugai. Dažniausiai jos naudojamos apipavidalinti didelius langus turinčias patalpas ar papuošti vitrinas ir įvairios paskirties nišas. Širmos yra universalios, nes patalpą gali suskirstyti į keletą sričių. Tai originalus, tačiau ir funkcionalus būdas, kurio dėka erdvė suskirstoma į zonas be didesnių išlaidų. Be to, širmos yra puiki priemonė uždengti didelius panoraminius langus, turėti patogų išėjimą lango centre į lauką ar į terasą. Širmos gali būti naudojamos vietoj spintos durų, taip pat gali būti naudojamos ir vietoj slankiojamų durų arba tiesiog atskirti patalpą į kelias dalis.

 

sviesios medziagos sirma

Širmos pagalba vaikų kambarį galite padalinti į žaidimo, miegojimo bei darbo sritis. Jos juda atskirais bėgeliais, kurių vienoje sistemoje gali būti net penki. Šias audinių plokštes praktiška naudoti nepasiekiamose vietose ir srityse su daugiau nei vienu langu. Širmų privalumas yra tas, jog ant jų nesirenka dulkės.
Širmos gali būti valdomos rankiniu ar elektroniniu būdu: specialiu mechanizmu, kurio pagalba visos dalys susislenka viena už kitos į vieną lango pusę, stumdomomis lazdelėmis, virvelėmis arba tiesiog ranka. Širmas galima tvirtinti tiek į lubas, tiek į sieną, pritaikant tam skirtus kampuočius.

Audinių pavyzdžiai tinkami širmų gamybai:

 

sviesios medziagos sirma

Širmų teikiama nauda:
•    Rekomenduojamos patalpos erdvių atskyrimui, privatumo užtikrinimui bei didelių langų dekoravimui;
•    Tinkamos naudoti tiek biurų patalpoms, tiek gyvenamųjų namų interjerui;
•    Plati audinių raštų, spalvų, atspalvių gama;
•    Kombinuojami vienas ar keli audiniai su skirtingais atspalviais;
•    Galima pagaminti dviejų, trijų, keturių ar penkių atskirų slankiojančių juostų širmą;
•    Gali būti mechanizuotos.

 


 

UAB AUDRINETA galite užsisakyti širmą savo namams. Atliktų darbų pavyzdžių rasite atliktų darbų galerijoje.

Dėl užuolaidų ir širmų kreipkitės į artimiausią Audrinetos saloną. Mūsų salonai įsikūrę Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. Detali informacija kontaktų puslapyje.

 

Mūsų klientai

Mūsų partneriai

2012-2021 © Audrineta. Visos teisės saugomos

Pagrindinis Meniu