Šviesioms ir gražioms šventėms – šviesus Kalėdinis stalas

2016-11-30

Kalėdų eglė – žalia ir didelė – jau papuošta. Lemputės įžiebtos, ant palangės jaukiai dega šventinės žvakės, namai paskendę kalėdinėje aplinkoje. Juntamas švelnus mandarinų, imbierinių sausainių ir šokoladinio pyrago kvapas. Žvanga šakutės, peiliai, šluostomi indai ir taurės. Taip, namai jau tuoj tuoj bus pilni klegesio, čia susirinks svečiai švęsti gražiausią metų šventę – Šv. Kalėdas.

 

Bet Jūs vis dar mąstote – kaip padengti stalą? Kas madinga ir aktualu šiais metais?

 

Šviesi staltiesė – šių Kalėdų numeris vienas

 

Turbūt jau ne kartą konsultavotės su drauge, mama ar net močiute, kokia staltiese dengti stalą per skirtingas šventes. Vienos dengia visada ta pačia, kitos – pagal nuotaiką, dar kitos – sekdamos paskutines tendencijas. „Audrinetos“ patarimas – nebijoti keistis, be abejonės, derinti ir su bendra aplinka, indais, taurėmis bei dekoru. Visgi, per šias Kalėdas siūloma pamiršti ugnines, raudonas ar tamsias spalvas bei panirti į šviesos pasaulį. Šviesaus atspalvio audinys ant Jūsų stalo – šviesios šventės, ateities, minčių ir naujų idėjų simbolis.

 

kaledine-balta-rastuota-staltiese

 

Pamirškite „taisyklę“, kad balta staltiesė – tik vestuvinis rekvizitas. Ji puikiai tiks ir Jūsų kalėdinei šventei, derinant su šviesiais indais, dailiomis stiklinėmis bei taurėmis. „Audrinetos“ salonas visai neseniai gavo naujus baltų staltiesių audinius, tad norintys būtent tokia spalva papuošti savo šventinį stalą – ją tikrai ras.

 

Žaismingai šviesios Kalėdos staltiesės raštuose? Taip!

 

Nenorite visiškai baltos staltiesės? Tačiau… Bėgate ir nuo tamsių spalvų? Išeitis yra – dramblio kaulo spalvos audinys, galimai ir su tam tikromis detalėmis, raštais. Puikus sprendimas, norintiems pagyvinti savo stalą ir suteikti jam tikrą kalėdinę nuotaiką – audinys su šventine atributika: piešinėliai su kaspinėliais, sniego seniais, židiniais, žaisliukais ir t.t. Tokia staltiesė nebus oficiali, suteiks dar daugiau šventiškumo, o drauge ir žaismingumo.

 

kaledine-spalvota-staltiese

 

Nebijokite daryti kitaip, nesilaikyti įsisenėjusios tvarkos ar nerašytų taisyklių. Šventę darykite tik sau ir dėl savęs bei artimųjų. Norite lengvo vaikiškumo ar vėjavaikiškumo savo Kalėdų dekoro elementuose? Drąsiai tą ir išnaudokite. O staltiesė bus puiki to išraiška.

 

 


UAB AUDRINETA siuva staltieses įvairioms progoms: vestuvėms, nuomai, asmeninėms šventėms, viešbučių ir restoranų poreikiams. Atliktų darbų pavyzdžių rasite atliktų darbų galerijoje.

Dėl staltiesinių audinių ir/arba staltiesių kreipkitės į artimiausią Audrinetos saloną. Mūsų salonai įsikūrę Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. Detali informacija kontaktų puslapyje.

 

 

Mūsų klientai

Mūsų partneriai

2012-2021 © Audrineta. Visos teisės saugomos

Pagrindinis Meniu