Užuolaidos svetainės ir miegamojo jaukumui – misija įmanoma!

2016-08-15

Su kavos puodeliu įsitaisote ant sofos ir dairotės po savo naujuosius namus. „Taip, sofa yra, fotelis taip pat, štai staliukas su kilimu, keletas vazoninių gėlių, žvakės, bet… kažko dar trūksta…“ – mintyse galvojate Jūs. Tada Jūsų žvilgsnis sustoja ties langu. „Tiesiog baltas rėmas ir stiklas…?“ – ir vėl mintys raizgosi Jūsų galvoje. O mes atsakome – ne, ne tik baltas rėmas ir stiklas, o puiki vieta bei erdvė sukurti tai, ko trūksta Jūsų namams. Taip, pasirinkus tinkamas užuolaidas, jaukumas užlies Jūsų kambarį ir jame nieko nebetrūks.

 

Vietoj paveikslų svetainėje – užuolaidos

 

Manote juokaujame? Tikrai ne. „Audrineta“ interjero tekstilės salonas siūlo net 100 000 audinių pavyzdžių, iš kurių galima išsirinkti tokį, kuris taps pagrindiniu svetainės akcentu, traukiančiu akį. Kaip žinome – tai, kas gražu ir patrauklu, taip pat tampa ir jauku.

 

svetaines uzuolaidos is rastuoto audinio

 

Pradėkime nuo dieninių užuolaidų svetainėje, kurias siūlome rinktis orientuojantis į bendrąją kambario stilistiką. Bendrąjį jaukumą kurs švelnūs dieninių užuolaidų atspalviai, didelę gausą jų rasite „Audrinetos“ audinių pasiūlymuose. Vienas iš populiarių variantų, siekiant svetainės jaukumo, tačiau nenorint kambario apkrauti spalvomis – dieninių ir naktinių užuolaidų atspalvių suderinimas. Pavyzdžiui, galite rinktis „Audrinetos“ siūlomas šviesiai rusvas dienines užuolaidas iš šonų kabinant keliais tonais tamsesnes (taip pat lengvesnės tekstūros ir audinio) naktines. Jei norite visiškos tamsos – rinkites sunkesnio atspalvio (pavyzdžiui, tamsiai rudo) naktines užuolaidas. Toks tarpusavio atspalvių kontrastas trauks akį, o kambaryje nebereikės papildomų akcentų sienoms (ypač, jei tam neturite laisvos vietos).

 

svetaines uzuolaidos is rastuoto audinio

 

Norite dar geresnio miego? Rinkitės raštuotas naktines užuolaidas!

 

Kurdami miegamojo interjerą, nebijokite eksperimentuoti su užuolaidomis, ypač – naktinėmis. Būtent čia galite parinkti tokias spalvas ir raštų derinius, kurie sukurs jaukią, miegui skirtą aplinką. Kaip jau minėta, „Audrineta“ interjero tekstilės salonas siūlo net 100 000 užuolaidinių audinių pavyzdžių, iš kurių sukomplektuosite savo svajonių užuolaidas.

 

uzuolaidos miegamajame su raštu

 

Taigi, jei kabinate dienines paprastas, permatomas užuolaidas, naktines drąsiai rinkitės kur kas labiau stilizuotas, tamsesnes ar su ryškesniais raštais. Pavyzdžiui, tamsiai violetines, pilkas, rudas užuolaidas su nežymiais lapelių ar geometrinių figūrėlių akcentais. Tamsių spalvų užuolaidos pačios savaime jaukumo nesuteiks, tad atkreipkite dėmesį į tai, ar audinyje yra kitų detalių. O ką daryti, jei… Norite šviesių naktinių užuolaidų? Neabejokite – „Audrineta“ pasiruošusi įgyvendinti visus Jūsų norus. Jei renkatės audinį, kurio pagrindas – balta ar kreminės spalvos, nebijokite jo paįvairinti ryškiomis spalvomis. Pavyzdžiui, šviesiai mėlynomis banguojančiomis juostomis arba gausa ryškiaspalvių, mažų gėlyčių. Tokie deriniai sukurs lengvumo, svajingumo ir jaukumo įspūdį bei pojūtį Jūsų miegamajame. Belieka palinkėti saldžiausių sapnų!

 

prie lovatieses priderintos uzuolaidos

 

Sunku tinkamai užuolaidas išsirinkti patiems? Nevarkite – pasitelkite „Audrinetos“ dizainerių pagalbą – jie tikrai pasiūlys tai, kas geriausia Jūsų kambariui.

 

 


UAB AUDRINETA siuva visų tipų užuolaidas. Atliktų darbų pavyzdžių rasite atliktų darbų galerijoje.

Dėl užuolaidų kreipkitės į artimiausią Audrinetos saloną. Mūsų salonai įsikūrę Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. Detali informacija kontaktų puslapyje.

 

Mūsų klientai

Mūsų partneriai

2012-2020 © Audrineta. Visos teisės saugomos

Pagrindinis Meniu