Žali atspalviai interjere – šio pavasario palydovai

2017-03-17

Artėja šiltasis metų periodas. Ar pajutote, kad kartu su juo norisi atnaujinti ir namų interjerą? Nesakykite, kad nemąstėte apie naujus, ryškesnius ir švelnesnius pagalvėlių užvalkalus, o gal net naują, gaivesnės spalvos sofą ar… šviesesnias užuolaidas?

Kaip keičiasi metų laikai, taip drauge kinta ir tendencijos. Nors interjero mada neturi įpročio su kiekvienu sezonu ar metais kardinaliai keistis (kas būdinga, pavyzdžiui, drabužiams ar aksesuarams), tačiau ir čia esti naujovių, kurios pravers, norint sukurti naują namų įvaizdį šį pavasarį.

zaliu atspalviu pagalvele

Įvairūs audiniai grįžta į madą

Jeigu iki šiol Jūsų namuose nebuvo jokių audinių (galbūt net užuolaidų neturėjote? O gal toji lovatiesė dar paveldėta iš močiutės), šis pavasaris – puikus metas jais papildyti savo erdvę.

Vienas iš šio sezono klyksmų – aksomas (patikėkite, iš jų siūnamos ir užuolaidos). Žinoma, aksomo kūriniams, tarkime, užuolaidoms ar lovos užtiesalams, ar, pavyzdžiui, pagalvėlių užvalkalams, pasirenkamas šviesesnis atspalvis, nes tamsesnė spalva sukurs sunkumo įspūdį. Aksomas puikiai derės tiek klasikiniame, tiek moderniame namų stiliuje, kadangi jokių taisyklių nebėra. Nors vyrauja įspūdis, kad aksomas – prabanga, klasika, elitas – numokite ranka į tai ir, jei tik norite šio audinio savo namuose, – pirmyn. Žinoma, nepamirškite saiko jausmo.

rastuotos dienines uzuolaidos

Visgi, dominuojantys – lengvi, kone peršviečiami ar primenantys tinklą, audiniai. Į tokius galite pasidairyti rinkdamiesi užuolaidas pavasariui. Jei trokštate pervilkti dekoratyvines pagalvėles – atkreiptkite dėmesį į ryškesnes spalvas ar detales and audinių. Smulkesniems objektams, daiktams šį pavasarį parinkite tamsesnius atspalvius, didesniems – šviesesnius. Įdomus kontrastas – garantuotas.

Pasirinkę žalią spalvą – laimėsite

Jau išsiaiškinome, kad šių metų šiltajam sezonui pats metas atnaujinti savo užuolaidas, pakeisti lovos užtiesalą, o gal ant stalo patiesti naują staltiesę? Čia iškyla kitas klausimas – kokios vyraujančios spalvos ar tematika? Žinoma, pirmiausia, prieš renkantis, viską derinkite prie bendrojo namų stiliaus, jei patalpose vyrauja tik tamsesni interjero atspalviai – neiškreipkite to švelniomis, romantiškomis spalvomis, ypač, jei laikotės griežtumo linijos.

zaliu atspalviu naktine uzuolaida

Visgi, jei Jūsų būsto interjeras gana universalus ar paslankus jį keisti, atnaujinti, šį pavasarį rekomenduojame rinktis žalius atspalvius. Nuo šviesių iki tamsių – neprašausite pasirinkę bet kurį iš jų. Madingiausi šiais metais – vienspalviai audiniai, tačiau klasika taip pat išlieka: geometrinės figūros, augalų motyvai, kurie labiausiai derės su pasteline žalsva spalva. Užuolaidoms ar lovatiesėms rinkitės miško, augmenijos raštus, šių metų pavasariniai staltiesei rekomenduojama atkreipti dėmesį į vienspalvius audinius.

Ką gi, keliaujame į Audrinetą?

 


UAB AUDRINETA siuva visų tipų užuolaidas, priderinant dekoro elementus. Atliktų darbų pavyzdžių rasite atliktų darbų galerijoje.

Dėl užuolaidų kreipkitės į artimiausią Audrinetos saloną. Mūsų salonai įsikūrę Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. Detali informacija kontaktų puslapyje.

 

Mūsų klientai

Mūsų partneriai

2012-2021 © Audrineta. Visos teisės saugomos

Pagrindinis Meniu