Gauk -15% nuolaidą audiniams! Registruotis.

Interjero tekstilė Jūsų namams!

„Dedar” ir „Casa Valentina” naujienų pristatymas AUDRINETA salone, Vilniuje!

   Praėjusią savaitę AUDRINETA interjero tekstilės namuose, Vilniuje, lankėsi svečiai iš žymiausių italų tekstilės ir aksesuarų dizaino namų – „Dedar” ir „Casa Valentina”. Šie aukščiausios klasės interjero tekstilės korifėjai pristatė naujausias audinių kolekcijas ir moderniausias įleidžiamų karnizų bei bėgelių sistemas, kurias galima rasti ir AUDRINETA asortimente.
audiniai baldams
audiniai baldams

   Daugybę metų išskirtinio grožio audinius kuriantys „Dedar” tekstilės namai žengia koja kojon su naujausiomis mados tendencijomis ir klientams pristato tik premium klasės audinių kolekcijas užuolaidoms, romanetėms, lovatiesėms, baldams ir kitiems interjero tekstilės aksesuarams. „Dedar” savo kūryboje nuolat eksperimentuoja, o jų audiniai pasižymi ryškiomis, viliojančiomis spalvomis ir išskirtiniais raštais. Šio prekės ženklo audiniai yra gaminami remiantis pažangiausiomis technologijomis, o kūrybos principai grindžiami tvarumu ir socialine atsakomybe. „Dedar” audiniai yra aukščiausios kokybės, jų sudėtis yra ypatingai natūrali – asortimente rasite ekskliuzyvinę šilko, aksomo, satino, šenilo, žakardo tekstilę, o kolekcijos žavi išskirtiniu dizainu.

audiniai baldams užuolaidos
audiniai baldams užuolaidos
audiniai baldams užuolaidos
audiniai baldams užuolaidos

   Džiaugiamės šia nuostabia partneryste ir didžiuojamės savo klientams galėdami pristatyti aukščiausios kokybės tekstilę. „Dedar” audinius ir „Casa Valentina” įleidžiamus karnizus galite rasti visuose AUDRINETA salonuose Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. Profesionalios AUDRINETA dizainerės padės išsirinkti audinį Jūsų užuolaidoms, romantėms, austrijietėms, lovatiesėms ar baldams. AUDRINETA dizainerių komanda konsultuoja ne tik salone – prireikus, dizainerės atvyks į namus ar biurą tiksliai išmatuoti ir išsamiau pakonsultuoti. Visus klientų gaminius siuva ilgametę patirtį turinčios siuvėjos, todėl patikėję savo namų tekstilės įgyvendinimą AUDRINETA komandai, ilgai mėgausitės gaminių kokybe!