Apie Mus

Interjero tekstilės srityje pradėjome dirbti 2002 metais ir per keletą veiklos metų pelnėme daugelio privačių bei verslo klientų pasitikėjimą. Šiandien bendradarbiaujame su daugiau nei 50 įmonių iš viso pasaulio, todėl galime išpildyti įvairiausius klientų pageidavimus. Jiems siūlome rinktis iš daugiau nei 100 tūkst. audinių.

„Audrinetos“ savininkai Kristina ir Povilas Stroliai tvirtai įsitikinę, kad verslas atspindi šeimos vertybes. O už pirmąsias verslumo pamokas jie dėkingi Povilo mamai Zitai Strolienei, iš kurios ir perėmė audinių verslą.

„Dažnai žmonės nepagarbiai vertina tuos, kurie verslą paveldėjo, perėmė iš tėvų ar senelių. Tačiau retas susimąsto, kad jiems tenka ir didžiulė atsakomybė – nesugadinti, auginti, išsaugoti šeimos tradicijas,“ – teigia Povilas.

Mūsų darbuotojai – kūrybingi, išskirtiniu mąstymu ir kompetencija pasižymintys specialistai, kuriuos pelnytai galima vadinti savo srities žinovais. Vadovaudamiesi svarbiausia darbuotojų vertybe – profesionalumu, „Audrinetos“ dizaineriai ir siuvėjai kuria interjero tekstilės gaminius, harmoningai įsiliejančius į bendrą patalpos interjerą, atsižvelgdami į subtiliausius kliento poreikius. „Audrineta“ dizaineriai konsultuoja visoje Lietuvoje, o mūsų salonus rasite Vilniuje ir Kaune.

Mūsų klientas – kūrybingas, išskirtinių idėjų ieškantis žmogus. Jį domina tik unikalūs, analogų neturintys darbai. Tai žinodami, savo klientams siūlome tik vienetinius interjero tekstilės gaminius.

Šiuo metu Lietuvoje atstovaujame tokias kompanijas kaip „ILIV“ (Didžioji Britanija),  „ALHAMBRA“ (Ispanija), „Dilzas“ (Graikija), „FROCA“ (Ispanija), „Premium“ (Ispanija), „BC Fabrics“ (Ispanija), „T’ouro“ (Olandija), „Decocenter“ (Rumunija), „Holland Haag“ (Olandija) ir kt.

Vykdome projektus ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Savo projektus esame įvykdę Didžiojoje Britanijoje, Airijoje, Belgijoje, Rusijos Federacijoje, Jungtinių Arabų Emyratuose, Latvijoje bei Kazachstane. Salono „Audrineta“ paslaugomis nuolat naudojasi įmonės: „Best Western“ vardo viešbučiai ir restoranai, „Nemuno Slėnis“, „Karališkoji Rezidencija“, „HBH Juozapas“ ir kiti. 

Mes stengiamės, kad kiekvienas kūrinys: atitiktų individualų žmogaus skonį, bematant sušildytų erdvę ir kurtų savitą interjerą, niekados nepaliautų stebinti ir žavėti.

Mūsų klientai

Mūsų partneriai

2012-2021 © Audrineta. Visos teisės saugomos

Pagrindinis Meniu