Gauk -15% nuolaidą audiniams! Registruotis.

Interjero tekstilė Jūsų namams ir verslui!

Apie mus

Audrineta įkūrėjai

Mes, Kristina ir Povilas, o UAB „Audrineta“ – mūsų šeimos verslas, pradėtas vystyti dar 2002 m. Ilgametės patirties dėka, pažįstame kiekvieną interjero tekstilės audinį, žinome įvairius jo gamybos niuansus, lengvai suprantame klientų poreikius. Svarbiausios mūsų įmonės vertybės – savitumas ir kokybė, kuri ne tik išpildytų, bet ir pranoktų jūsų lūkesčius.

Mūsų darbuotojai – kūrybingi, išskirtiniu mąstymu ir kompetencija pasižymintys specialistai, kuriuos pelnytai galima vadinti savo srities žinovais. Vadovaudamiesi svarbiausia darbuotojų vertybe – profesionalumu, „Audrinetos“ dizaineriai ir siuvėjai kuria interjero tekstilės gaminius, harmoningai įsiliejančius į bendrą patalpos interjerą, atsižvelgdami į subtiliausius kliento poreikius.

Ko tikėtis iš mūsų? Aukščiausios kokybės ir paslaugos nuo… iki… :

  • itin plataus audinių asortimento;
  • patyrusių dizainerių konsultacijos;
  • pavyzdžių atvežimo į užsakymo vietą;
  • užuolaidų siuvimo ir pakabinimo;
  • kitų interjero tekstilės gaminių projektavimo ir siuvimo

Dirbame tiek su privačiais, tiek su verslo klientais (tokiais kaip „Best Western“ vardo viešbučiai ir restoranai, „Nemuno Slėnis“, „Karališkoji Rezidencija“, „HBH Juozapas“ ir kiti).

Didžiuojamės, kad mūsų įmone pasitiki ne tik daugelis Lietuvos architektų, bet ir užsienio klientai: savo projektus esame įvykdę Didžiojoje Britanijoje, Airijoje, Belgijoje, Rusijos Federacijoje, Jungtinių Arabų Emyratuose, Latvijoje bei Kazachstane.

MŪsų PARTNERIAI