Gauk -15% nuolaidą audiniams! Registruotis.

Interjero tekstilė Jūsų namams ir verslui!

Elektriniai karnizai

Elektriniai karnizai – automatizuotam užuolaidų valdymui

Automatizuotas užuolaidų valdymas – protinga ir pastangų nereikalaujanti alternatyva traukimui ranka, virvele ar lazdele.
Motorizuotą valdymą renkasi itin preciziški stilingų namų šeimininkai – tai išties suteikia premium komforto ir kokybės pojūtį. Šis sprendimas ypač tinkamas, kai priėjimą prie užuolaidų užstoja baldai, aukštoms luboms, platiems langams, ar norint valdyti keletą langų uždengimų vienu metu.
Elektriniai karnizai gali būti valdomi jungtuku sienoje, nuotolinio valdymo pulteliu, išmaniuoju telefonu ar net balso komandomis. Tai saugus, tausojantis audinį ir itin patogus būdas, pasižymintis ir moderniu stiliumi.

Instagram posts (6)
3

Elektrinius karnizus galima integruoti į protingo namo sistemas, Google, Alexa. Programuojami scenarijai, atitraukimo pozicijos bei daugelis kitų, patogių funkcijų, kurios garantuos jūsų namų privatumą, didesnį saugumą, o užuolaidų audiniai tarnaus ilgiau.

Atstovaujame pasaulyje garsiausius elektrinių karnizų gamintojus, siūlančius plačiausią asortimentą bei valdymo galimybes, tad tikrai surasime Jums reikalingą sprendimą. Motorizuotas užuolaidų valdymas, modernūs bėgeliai, prabangūs ir funkcionalūs audiniai – dermė, pakelianti namų komfortą į aukščiausią lygį.

Montavimo būdai:

  • Ant lubų (nišoje lubose);
  • Ant sienos (ypač patogu esant šlaitiniam stogui ar turint įtempiamas lubas);
  • Įleidžiant į lubas (rekomenduojame pasikonsultuoti statybų projektavimo stadijoje).

Daugiau apie elektra valdomų langų uždengimų sprendimus skaitykite čia.

Turite klausimų?
Susisiekime:

1 Step 1
reCaptcha v3
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft – WordPress form builder