Karnizai

Karnizai – be galo svarbus funkcinis priedas kiekvienam užuolaidų projektui. Moderniais montavimo sprendimais galima pritaikyti bene kiekvieną pasirinktą sistemą montavimui namuose, nepriklausomai nuo to, koks yra būsto sienos ar lubų medžiagiškumas. Visada svarbiausia yra kliento poreikis – ar karnizus norisi paslėpti, ar akcentuoti kaip užuolaidų bei viso interjero aksesuarą.

Bėgeliai

Dauguma klientų renkasi modernų sprendimą – sieninius ar lubinius bėgelius, kurie montuojami į sieną ar lubas. Tai diskretiškas sprendimas, kai bėgelių nebesimato, jie atlieka užuolaidų valdymo funkciją ir yra paslepiami užuolaidos karūna ar įmontuojami į lubų nišą. Bėgeliai itin funkcionalūs savo savybėmis:

  • Dėl galimybės bėgelius jungti, uždengiami ilgi perimetrai;
  • Bėgeliai gali būti lenkiami, o ne jungiami kampuose, taip pat ir užuolaidų užbaigimui viduryje sienos;
  • Standartiškai siūlome baltus, juodus bei anoduotus aliuminio bėgelius ,tačiau galime juos dažyti bet kuria RAL spalva;
  • Lengvai ir greitai montuojami.
8
klasikiniai karnizai audrineta

Klasikiniai karnizai

Klasikinio stiliaus gerbėjai renkasi karnizus, kurie vizualiai matomi ir gali tarnauti kaip interjero akcentas ar užuolaidų aksesuaras. Siūlome platų karnizų asortimentą tiek spalvų, tiek formų atžvilgiu. Karnizus galima rinktis viengubus arba dvigubus (dieninei ir naktinei užuolaidoms). Renkantis šį užuolaidų kabinimo variantą, reikia atkreipti dėmesį į užuolaidų svorį, kadangi jie tvirtinami mažiau taškų prie sienos ar lubų.

Elektriniai karnizai – automatizuotam užuolaidų valdymui

Automatizuotas užuolaidų valdymas – protinga ir pastangų nereikalaujanti alternatyva traukimui ranka, virvele ar lazdele.
Motorizuotą valdymą renkasi itin preciziški stilingų namų šeimininkai – tai išties suteikia premium komforto ir kokybės pojūtį. Šis sprendimas ypač tinkamas, kai priėjimą prie užuolaidų užstoja baldai, aukštoms luboms, platiems langams, ar norint valdyti keletą langų uždengimų vienu metu.
Elektriniai karnizai gali būti valdomi jungtuku sienoje, nuotolinio valdymo pulteliu, išmaniuoju telefonu ar net balso komandomis. Tai saugus, tausojantis audinį ir itin patogus būdas, pasižymintis ir moderniu stiliumi.
Elektrinius karnizus galima integruoti į protingo namo sistemas, Google, Alexa. Programuojami scenarijai, atitraukimo pozicijos bei daugelis kitų, patogių funkcijų, kurios garantuos jūsų namų privatumą, didesnį saugumą, o užuolaidų audiniai tarnaus ilgiau.
Atstovaujame pasaulyje garsiausius elektrinių karnizų gamintojus, siūlančius plačiausią asortimentą bei valdymo galimybes, tad tikrai surasime Jums reikalingą sprendimą.
Montavimo būdai:

  • Ant lubų (nišoje lubose);
  • Ant sienos (ypač patogu esant šlaitiniam stogui ar turint įtempiamas lubas);
  • Įleidžiant į lubas (rekomenduojame pasikonsultuoti statybų projektavimo stadijoje).
Dizainas be pavadinimo (2)
Motorizuotas užuolaidų valdymas, modernūs bėgeliai, prabangūs ir funkcionalūs audiniai – dermė, pakelianti namų komfortą į aukščiausią lygį.

Turite klausimų?
Susisiekime:

1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right