Gauk -15% nuolaidą audiniams! Registruotis.

Interjero tekstilė Jūsų namams ir verslui!

Karnizai

Karnizai – be galo svarbus funkcinis priedas kiekvienam užuolaidų projektui. Moderniais montavimo sprendimais galima pritaikyti bene kiekvieną pasirinktą sistemą montavimui namuose, nepriklausomai nuo to, koks yra būsto sienos ar lubų medžiagiškumas. Visada svarbiausia yra kliento poreikis – ar karnizus norisi paslėpti, ar akcentuoti kaip užuolaidų bei viso interjero aksesuarą.

Bėgeliai

Dauguma klientų renkasi modernų sprendimą – sieninius ar lubinius bėgelius, kurie montuojami į sieną ar lubas. Tai diskretiškas sprendimas, kai bėgelių nebesimato, jie atlieka užuolaidų valdymo funkciją ir yra paslepiami užuolaidos karūna ar įmontuojami į lubų nišą. Bėgeliai itin funkcionalūs savo savybėmis:

  • Dėl galimybės bėgelius jungti, uždengiami ilgi perimetrai;
  • Bėgeliai gali būti lenkiami, o ne jungiami kampuose, taip pat ir užuolaidų užbaigimui viduryje sienos;
  • Standartiškai siūlome baltus, juodus bei anoduotus aliuminio bėgelius ,tačiau galime juos dažyti bet kuria RAL spalva;
  • Lengvai ir greitai montuojami.
klasikiniai karnizai audrineta

Klasikiniai karnizai

Klasikinio stiliaus gerbėjai renkasi karnizus, kurie vizualiai matomi ir gali tarnauti kaip interjero akcentas ar užuolaidų aksesuaras. Siūlome platų karnizų asortimentą tiek spalvų, tiek formų atžvilgiu. Karnizus galima rinktis viengubus arba dvigubus (dieninei ir naktinei užuolaidoms). Renkantis šį užuolaidų kabinimo variantą, reikia atkreipti dėmesį į užuolaidų svorį, kadangi jie tvirtinami mažiau taškų prie sienos ar lubų.

Turite klausimų?
Susisiekime:

1 Step 1
reCaptcha v3
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft – WordPress form builder