Gauk -15% nuolaidą audiniams! Registruotis.

Interjero tekstilė Jūsų namams ir verslui!

Paslaugos

PASLAUGOS

„Audrineta“ profesionalai padės įgyvendinti Jūsų projektą nuo pat pirmosios užklausos, išgrynindami Jūsų poreikius ir pageidavimus, parinkdami ne tik dizainą, tačiau ir technines savybes bei sprendimus Jūsų langų uždengimų valdymui.

KONSULTAVIMAS

Gausus audinių asortimentas padeda ne tik dekoruoti, bet techninėmis savybėmis sprendžia ir Jūsų būstui unikalius iššūkius – ar tai būtų kaitri pietinė saulė, ar drėgna vonios kambario erdvė, o galbūt turite vaikų ar augintinių, kurie prieis prie užuolaidų, tad reikės lengvai valomo audinio. Jei Jums svarbios tvarumo idėjos – pasiūlysime gausų asortimentą iš perdirbtų medžiagų austų audinių.

Pirmai konsultacijai rekomenduojame atvykti į mūsų salonus. Čia dizainerės padės atsirinkti Jums tinkamiausius pavyzdžius iš daugiau nei 100 000 audinių, parinks aksesuarus, kurie ne tik individualizuoja Jūsų langų uždengimus bei interjerą, bet ir pabrėžia Jūsų namų unikalumą.

VIZITAS IR KONSULTACIJA NAMUOSE

Jei dvejojate dėl pasirinkto atspalvio ar techninio sprendimo langų uždengimų montavimui – visada rekomenduojame „Audrineta“ specialisto vizitą į namus. Jis tiksliai išmatuos Jūsų langus, įvertins karnizo ar bėgelio pasirinkimo technines galimybes, patars, kaip patogiau valdyti uždengimus – ypač svarbu įvertinti, jei yra šlaitinės lubos, karnizas lenkiamas pagal patalpos kampus, o galbūt turite poreikį automatizuotam langų uždengimų valdymui – visas šias aplinkybes geriausia spręsti esant patalpoje. Užsakant langų uždengimus, šis vizitas Jums bus nemokamas!

SIUVIMAS

Kai visos detalės jau išgrynintos – „Audrineta“ siuvėjos kimba į darbą! Ilgametės patirties dėka, net įmantriausios Jūsų svajonių užuolaidų ar romančių detalės bus įgyvendintos kokybiškai ir greitai! Su pamušalu ar dvigubos, dekoruotos ar slaptomis siūlėmis siūtos – mylinčios rankos suguldys audinius į nepriekaištingas klostes, kuriančias jaukumą Jūsų namams.

Esant poreikiui, mūsų siuvėjos pataisys gaminius pagal Jūsų pageidavimus ar pasikeitusias aplinkybes, pavyzdžiui, jei keisite gyvenamąjį būstą – „Audrineta“ gaminiai ilgaamžiai ir aukščiausios kokybės, todėl norėsite jais džiaugtis ne vienerius metus.

6

MONTAVIMAS, KABINIMAS

Kai ateis laikas kabinti Jūsų langų uždengimus – „Audrineta“ komanda greitai, švariai ir kokybiškai sumontuos karnizus ar bėgelius, išlygins bei pakabins gaminius, išglostys kiekvieną klostę – Jums beliks grožėtis ir džiaugtis Jūsų nuostabiomis užuolaidomis, romanetėmis ar kitais langų uždengimais.

Jei reikės, pasirūpinsime ir pastolių nuoma bei montavimu.

VALYMAS, SKALBIMAS

Kaip ir visai namų tekstilei, langų uždengimams taip pat reikia priežiūros. Valymo dažnumas priklauso nuo individualių aplinkybių – kiek varstomi langai, ar už jų – judri gatvė ar žydinti pieva, tad kaip dažnai reikalingos skalbimo ar valymo paslaugos, įvertinsite Jūs. Dizainerės Jums patars, kaip rekomenduotume valyti Jūsų audinius, o kad nereiktų patiems atlikti šio varginančio darbo – „Audrineta“ meistrai tuo pasirūpins už Jus. Bendradarbiaujame su lyderiaujančiomis tekstilės valymo įmonėmis, tad atvykę nukabinsime, nuvešime į valyklą, tuomet parvešime ir pakabinsime Jūsų langų uždengimus. Valome tik įmonėje „Audrineta“ siūtus gaminius, kadangi už savo atstovaujamus audinius esame atsakingi, bei puikiai išmanome jų priežiūros/ valymo reikalavimus.

4
10

BALDŲ GOBELENŲ KEITIMAS

„Audrineta“ asortimente rasite ne tik puikiausius audinius langų uždengimams – žymiausi tekstilės gamintojai ir mūsų partneriai gamina ir gobelenus, kurių asortimentas nenusileidžia užuolaidų audinių gausai ir grožiui! Pakeitus užuolaidas, neretai akys nukrypsta į baldų apmušalus. Dažnai baldų keisti nesinori tiek dėl tvarumo idėjų, tiek ir dėl to, kad kokybiški baldai tarnauja daugelį metų. Norint atsinaujinti, pakanka tiesiog pakeisti apmušalus!

NAMŲ TEKSTILĖS IR AKSESUARŲ SIUVIMAS

Klientai, kurie pageidauja interjerą atnaujinti dažniau, labiausiai mėgsta keisti namų tekstilės aksesuarus – lovatieses, pagalvėles, staltieses. Tai pakankamai greitas bei mažiau investicijų reikalaujantis procesas, tačiau nė kiek ne mažiau džiuginantis rezultatu. Rodos, akimirksniu atgyjantis interjeras pratęsia savo gyvenimo ciklą ir suspindi iš naujo. Rankų darbo „Audrineta“ aksesuarai patenkins net įmantriausius Jūsų lūkesčius.

7

*Paslaugų kainos priklauso nuo pasirinkto audinio, priedų, siuvimo technologijos. Kviečiame užpildyti kainos užklausą ir mūsų dizainerės su Jumis susisieks per artimiausią darbo dieną.

Turite klausimų?
Susisiekime:

1 Step 1
reCaptcha v3
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft – WordPress form builder