Gauk -15% nuolaidą audiniams! Registruotis.

Interjero tekstilė Jūsų namams!

Lauko audiniai

Lauko tekstilė – lengvas būdas lengvai ir greitai atnaujinti lauko erdves!

Norint atsinaujinti terasą visai nebūtina pirkti naujų lauko baldų – pakaks juos atnaujinti naujais audiniais ar pagalvėlėmis, o jaukumo suteiks lauko užuolaidos, kurios apsaugos ir nuo tiesioginės kaitros bei suteiks privatumo. Tvirti ir stiprūs lauko tekstilės audiniai puikiai tinka įvairiausiam panaudojimui lauko erdvėse – minkštosios baldų dalims, užuolaidoms, pagalvėlėms, supynėms,  sėdmaišiams, širmoms ar gultams, ir netgi vaikiškiems vaikų vėžimėliams

Pakeitus lauko tekstilę terasa atgyja naujai – žaismingais raštais, gyvybingomis spalvomis. Audinys sukurs Jūsų norimą nuotaiką akimirksniu, o funkcinės lauko tekstilės savybės, saugodamos nuo nepalankių oro sąlygų, leis mėgautis terasos malonumais nepaisant gamtos išdaigų. Audiniai terasoms yra aukštos kokybės, lankstūs, be kenksmingų elementų, o jų priežiūra taip pat labai paprasta – pakanka rankomis išplauti ir ištiesus išdžiovinti.

Terasos užuolaidos impregnuotos, atsparios vandeniui ir neblunkančios, tad gali būti naudojamos ir drėgnose, tiesioginių saulės spindulių veikiamose erdvėse. Jos dailiai atrodo ir sukuria jaukumo tiek plazdančios lengvame vėjelyje, tiek dailiai parištos terasos kampuose. Be to, užuolaidos apsaugo tiek nuo saulės spindulių, tiek nuo smalsių kaimynų žvilgsnių.

Terasa atrodys stilingai ir vientisai, jei iš to paties audinio pasiūsite apmušalus minkštiesiems lauko baldams ar dekoratyvines pagalvėles. Kontrastingų audinių pasirinkimas sukurs atostogų, lengvumo bei žaismingumo įspūdį. Jei visgi labiau traukia klasika ir skandinaviškas stilius – pakaks sužaisti tos pačios spalvos atspalviais ar tonais.

 

Jei visgi sunku apsispręsti – AUDRINETA dizainerės visada pasiruošusios Jums padėti. Ilgametės patirties dėka, dizainerės ne tik parinks audinius pagal Jūsų terasos specifiką, bet ir padės sutaupyti laiko bei pinigų, išvengiant netinkamo sprendimo. Šiuo metu AUDRINETA salonuose rasite naujausias lauko audinių kolekcijas! Atnaujinta terasa taps namų traukos centru visą šiltąjį sezoną.