Gauk -15% nuolaidą audiniams! Registruotis.

Interjero tekstilė Jūsų namams ir verslui!

Elektra valdomi langų uždengimai – patogu ir praktiška!

   Elektra valdomi langų uždengimai – tai patogiausias ir efektyviausias sprendimas, kurio pagalba užuolaidas, romanetes ir kitus langų uždengimus galima valdyti sieniniu jungtuku, pulteliu, išmaniuoju telefonu, planšete ar net balso komandomis. Automatizuotų karnizų pagalba atitrauksite arba užtrauksite savo užuolaidas vieno mygtuko paspaudimu. Tai saugus valdymo būdas, tausojantis audinį ir sukeliantis absoliutaus komforto ir kokybės pojūtį. Automatizuoti sprendimai ypatingai tinka norint valdyti kelis langų uždengimus vienu metu, taip pat esant aukštoms luboms ar platiems langams. AUDRINETA asortimente rasite efektyviausius elektrinių karnizų sprendimus, kurie užtikrins visokeriopą komfortą.

   Automatizuotus valdymo sprendimus galima sujungti su išmanių namų sistemomis bei „Apple HomeKit“, „Google Assistant“ ar „Amazon Alexa“ programėlėmis ir valdyti savo langų uždengimus nuotoliu – užuolaidas ar romanetes galėsite atitraukti ir užtraukti atostogaudami, būdami darbe ar bet kurio kitoje pasaulio vietoje. Tam tereikia užprogramuoti automatinio užuolaidų atitraukimo ir užtraukimo laikus arba juos susieti su besikeičiančiu saulės tekėjimo ar leidimosi laiku. Taip pat yra galimybė suprogramuoti langų uždengimų paros veikimo grafiką, užuolaidų ar romanečių atsitraukimo ir užsitraukimo ribas, tarpines padėtis bei tandeminį variklių veikimą, kai langų uždengimai atsitraukia arba užsitraukia vienu metu.

   Automatizuotų karnizų sistemos yra visiškai saugios, o jose esančio integruoto avarinio valdiklio dėka įvykus elektros gedimui savo langų uždengimus galėsite valdyti rankiniu būdu. Be to, tyliai ir sklandžiai veikiančią užuolaidų bėgelių sistemą galima valdyti vos palietus užuolaidas – dėka jutiklinės technologijos, variklio suaktyvinimui užtenka lengvai patraukti užuolaidą, o likusi jos dalis atsitraukia arba užsitraukia pati. Variklį galima sumontuoti bėgelio kairėje arba dešinėje pusėje, o norint jį paslėpti yra galimybė įleisti į lubas. Visgi reikia paminėti, jog variklio nesimato net ir palikus jį už užuolaidų jų atitraukimo pozicijoje. Puikų estetinį vaizdą užtikrina ir papildomų valdymo elementų (virvelės, grandinėlės ar lazdelės) eliminavimas, nebėra ir pavojaus juos nutraukti.

   Šiandieninėje rinkoje vis labiau populiarėja belaidės elektrinių karnizų sistemos su įkraunamomis baterijomis. Įkraunama sistema dažniausiai pasirenkama tada, kai automatizuoti langų uždengimų sprendimai nebuvo suplanuoti iš anksto (nėra išvesta elektros instaliacija ar kištukiniai lizdai). Šios sistemos buvo kuriamos remiantis gausybės atliktų tyrimų rezultatais, todėl yra labai patvarios, o baterijas užtenka įkrauti vos 2-3 kartus per metus. Be to, įkraunamomis baterijomis valdomą karnizų sistemą galima sujungti su visais nuotolinio ir jutiklinio valdymo būdais.

   Ar žinojote, kad nuotoliu galite valdyti ne tik užuolaidas, bet ir romanetes ar austrijietes? Automatizuoti romanečių sprendimai pasižymi tyliu ir sklandžiu veikimu, o nuotolinis valdymas yra ypatingai patogus turint didesnio dydžio romanetes. Jei dėl kokių nors kliūčių romanečių leidimas žemyn užstringa, variklis iš karto išsijungia, todėl romanetės nepakrypsta, o virvelė nenutrūksta. Be to, valdydami romanetes ar užuolaidas pulteliu, jungikliu ar net balsu, neliečiame audinio rankomis ir taip prailginame jų tarnavimo laiką. Todėl drąsiai galime teigti, kad automatizuotas langų uždengimų valdymas saugo audinius nuo nusidėvėjimo. Elektra valdomų romanečių montavimas lengvas ir greitas, o virvelę lengva nuimti – tai ypatingai praverčia kai norima išskalbti audinį ar atlikti sausą valymą. Šis sprendimas palengvina buitį, taupo laiką, o namai tampa dar šiuolaikiškesni.

   Šiandien automatizuotus sprendimus vis dažniau renkasi ir verslo srities klientai – elektra valdomos užuolaidos ne tik puošia darbo ar namų aplinką, bet ir užtikrina dar patogesnį gyvenimą. Elektriniai karnizai ypatingai naudingi viešbučiuose, biuruose, restoranuose, laivuose, parodų salėse ar kitose vietose, kur yra aukštos lubos arba siekiant apsaugoti audinius nuo nusidėvėjimo. AUDRINETA asortimente rasite ir į lubas įleidžiamus automatizuotus bėgelius, kuriuos galima sumontuoti tiek dengiant lubas, tiek jau atlikus apdailos darbus. Elektra valdomi karnizai gali būti tiesūs arba lenkti. Be to, galima rinktis iš įvairiausių karnizų spalvų, todėl juos lengvai suderinsite su bet kokio stiliaus užuolaidomis ar romanetėmis. AUDRINETA asortimente rasite kokybiškus, aukščiausius standartus bei Jūsų poreikį atitinkančius elektrinius karnizus, kurie ilgai tarnaus ir užtikrins komfortišką naudojimąsi savo langų uždengimais.

   Beje, varikliams suteikiama ir ilgametė, iki  10 metų garantija, tad būsite ramūs dėl šios ilgalaikės investijos į kokybišką ir patogų užuolaidų valdymą. Ieškokite elektra valdomų langų uždengimų sprendimų visuose AUDRINETA salonuose Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje arba teiraukitės telefonu: +370 646 03 378!