Gauk -15% nuolaidą audiniams! Registruotis.

Interjero tekstilė Jūsų namams ir verslui!

Naujas audinių tiekėjas iš Graikijos – ANASSA

naujas audinių tiekėjas

   Graikija, šalis, kurią žinome dėl jos senovės istorijos, kultūros ir nuostabios gamtos, dabar pristato dar vieną unikalų akcentą – audinių tiekėją “Anassa”. Ši tekstilės įmonė buvo įkurta siekiant įkvėpti ir praturtinti kiekvieną interjerą kartu su aukštos kokybės audinių asortimentu ir subtiliu Graikijos stiliaus prisilietimu.

   “Anassa” ne tik atspindi Graikijos kultūros ir tradicijų grožį, bet ir kuria naujus standartus audinių pramonėje. Įmonė pasižymi aukštos kokybės medžiagomis, išskirtiniais dizainais ir dėmesiu smulkmenoms, kurios suteikia kiekvienam audiniui unikalumo. Vienas iš “Anassa” pranašumų yra jų sugebėjimas sugauti ir atspindėti Graikijos estetikos ir stiliaus esmę. Jų audiniai ne tik atspindi šalies paveldą ir istoriją, bet ir kuria modernius ir elegantiškus dizainus, pritaikytus šiuolaikiniams interjerams.

naujas audinių tiekėjas ANASSA
naujas audinių tiekėjas ANASSA
naujas audinių tiekėjas ANASSA

   Nuo subtilių ir elegantiškų raštų iki ryškių spalvų ir tekstūrų, “Anassa” audiniai siūlo įvairias galimybes interjero dizainui. Nepriklausomai nuo to, ar ieškote šilumos ir jaukumo namuose ar norite pridėti išskirtinio stiliaus akcentą, šis naujas audinių tiekėjas turi kažką ypatingo kiekvienam. “Anassa” audiniai tarptautinėje rinkoje jau yra pripažinti  ne tik dėl savo išskirtinio dizaino, bet ir dėl aukštos kokybės. Kiekvienas audinys yra kruopščiai pagamintas ir atitinka aukštus pramonės standartus. Be to, įmonė skiria didelį dėmesį detalėms ir jų išpildymui, todėl kiekvienas audinys yra tikras meno kūrinys.

naujas audinių tiekėjas ANASSA
naujas audinių tiekėjas ANASSA
naujas audinių tiekėjas ANASSA

   Naujas audinių tiekėjas “Anassa” iš Graikijos siūlo ne tik aukštos kokybės produktus, bet ir subtilų stiliaus ir dizaino pojūtį. Ši įmonė atspindi Graikijos estetikos grožį ir paveldą, suteikdama modernius ir išskirtinius audinius, kurie puikiai tinka įvairioms interjero erdvėms.

   DĖMESIO! Kol kas šio gamintojo audinius apžiūrėti galite tik Vilniaus salone. AUDRINETA salonų adresus galite rasti čia.