Gauk -15% nuolaidą audiniams! Registruotis.

Interjero tekstilė Jūsų namams ir verslui!

Tekstilė – lengvas būdas lengvai ir greitai atnaujinti lauko erdves

Lauko audiniai
Atšilus orams mintys ima suktis apie pasiilgtas lauko erdves – kol orai dar nelepina šiluma, turime laiko pasirūpinti terosos atnaujinimu. Tam nebūtina pirkti naujų lauko baldų – pakaks juos atnaujinti naujais audiniais ar pagalvėlėmis, o jaukumo suteiks lauko užuolaidos, kurios apsaugos ir nuo tiesioginės kaitros bei suteiks privatumo. Tvirti ir stiprūs lauko tekstilės audiniai puikiai tinka įvairiausiam naudojimui lauko erdvėse – minkštosioms baldų dalims, užuolaidoms, supynėms,  sėdmaišiams, širmoms ar gultams, ir netgi vaikiškiems vaikų vėžimėliams!

Kiekvieną kartą pakeitus lauko tekstilę terasa atgyja iš naujo – žaismingais raštais, gyvybingomis spalvomis. Audinys sukurs Jūsų norimą nuotaiką akimirksniu! O tokios funkcinės lauko tekstilės savybės, kaip apsauga nuo nepalankių oro sąlygų, leis mėgautis terasos malonumais nepaisant gamtos išdaigų. Audiniai terasoms yra aukštos kokybės, lankstūs, be kenksmingų elementų, o jų priežiūra taip pat labai paprasta – pakanka rankomis išplauti ir ištiesus išdžiovinti. Terasos užuolaidos impregnuotos, atsparios vandeniui ir neblunkančios, tad gali būti naudojamos ir drėgnose, tiesioginių saulės spindulių veikiamose erdvėse. Jos dailiai atrodo ir sukuria jaukumo tiek plazdėdamos lengvame vėjelyje, tiek dailiai parištos terasos kampuose. Apsaugo tiek nuo besileidžiančios saulės spindulių, tiek nuo smalsių kaimynų žvilgsnių, uždegus vakarinius žibintus.

Terasa atrodys stilingai ir vientisai, jei iš to paties audinio pasiūsite apmušalus minkštiems lauko baldams ar dekoratyvines pagalvėles. Kontrastingų audinių pasirinkimas sukurs atostogų, lengvumo bei žaismingumo įspūdį. Jei visgi labiau traukia klasika ir skandinaviškas stilius – pakaks sužaisti tos pačios spalvos atspalviais ar tonais.

 

Jei visgi sunku apsispręsti – „Audrineta“ dizainerės visada pasiruošusios Jums padėti. Ilgametės patirties dėka, dizainerės ne tik parinks audinius pagal Jūsų terasos specifiką, bet ir padės sutaupyti laiko bei pinigų, išvengiant netinkamo sprendimo. Šiuo metu Audrineta salonuose rasite ir naujausias 2023 metų lauko audinių kolekcijas! Atnaujinta terasa taps namų traukos centru visą šiltąjį sezoną.