Gauk -15% nuolaidą audiniams! Registruotis.

Interjero tekstilė Jūsų namams ir verslui!

NATO viršūnių susitikimą papuošė įspūdingo aukščio AUDRINETA užuolaidos

   Liepos 11 – 12 dienomis Vilniuje įvyko vienas svarbiausių ir didžiausių renginių Lietuvos istorijoje – NATO viršūnių susitikimas. Šio milžiniško masto renginio planavimui ir įgyvendinimui buvo atrinkti profesionaliausi, patikimiausi, aukščiausio lygio paslaugas teikiantys partneriai, tarp kurių ir AUDRINETA interjero tekstilės namai.

 

   NATO viršūnių susitikimo pasiruošimui buvo iškelti itin griežti saugumo reikalavimai, o išpildymo procesą lydėjo daugybė sudėtingų technologinių sprendimų – „Litexpo“ parodų ir kongreso centro sienas papuošė įspūdingos 10 – 12 metrų aukščio AUDRINETA užuolaidos, kurių įrengimui buvo panaudoti įvairūs kabinimo ir dekoravimo būdai. Užuolaidų įgyvendinimui buvo pasirinkti nedegūs, akustiniai „dimout“ tipo ispanų gamintojo „Jover“ audiniai, o skirtingoms erdvėms pritaikytos trys tekstilės spalvos – mėlyna, rusva ir žalsva.

   Užuolaidos iki pat stogo dengė posėdžių, spaudos konferencijų salių, delegacijų susitikimų bei darbo kambarių sienas, Lietuvos ir užsienio žiniasklaidos atstovų erdvę ir net kai kurių patalpų lubas. Šio renginio užuolaidų įgyvendinimui buvo iškelti esminiai kriterijai – aukščiausios klasės akustinės audinio savybės, užtikrinančios sklandžią komunikaciją tarp delegacijų narių, ir didžiausias tekstilės nedegumo laipsnis renginio saugumui garantuoti.

   Dekoruojant NATO viršūnių susitikimo erdves AUDRINETA komandai teko susidurti su tokiais iššūkiais, kaip įvairių metalinių konstrukcijų ir komunikacijų išvadų apdirbimas užuolaidomis, taip pat audinio suvedimas su gofruotu stogo paviršiumi kiekvieną klostę sujungiant su stogo įlenkimu ir net lubų suformavimas montuojant audinį ant įtemptų trosų. Pastarasis sprendimas buvo pasirinktas ne tik gerai akustikai užtikrinti, bet ir siekiant sumažinti kaitrą. Užuolaidomis buvo dengtos ir palapinių sienos – audinys suteikė erdvėms daugiau oficialumo. Kai kuriose patalpose, pvz. vertėjų kabinų erdvėse ir vestibiulyje audinius teko kabinti dviem ar net trimis aukštais (viršutiniai buvo kabinami ant trosų, o apatiniai įprastu būdu), o vietose, kur nebuvo įmanoma pasiekti keltuvu, į pagalbą buvo pasitelktos aukštalipių paslaugos!

   Be įvardintų techninių savybių užuolaidos tobulai paslėpė sienų nelygumus ir konstrukcijų trūkumus. NATO viršūnių susitikimui nedegiomis akustinėmis užuolaidomis buvo uždengta ~14 tūkst. kv. m. „Litexpo“ sienų, o visą projektą AUDRINETA komanda įgyvendino per ~6 savaites. Didžiuojamės galėdami prisidėti prie šio ypatingai svarbaus tarptautinio renginio ir sakome didžiulį AČIŪ organizatoriams už pasitikėjimą ir betarpišką bendradarbiavimą įgyvendinant projektą!