Gauk -15% nuolaidą audiniams! Registruotis.

Interjero tekstilė Jūsų namams ir verslui!

Svarbiausi kriterijai renkantis užuolaidas

   Daugelis interjero dizainerių jums pasakytų, jog būtent užuolaidos kambarį padaro jaukiu, bet tik tuomet, kai pasirenkama teisingai. Tinkamą pasirinkimą lemia audinio tipas, spalva bei užuolaidų aukštis. Galutinį interjero tekstilės rezultatą lemia ir tai, ar užuolaidos buvo siuvamos individualiai, ar pirktos masinėje prekyboje. Šiandieninėje rinkoje galima rasti daugybę užuolaidų sprendimų, klientams iš tiesų lengva pasimesti, todėl AUDRINETA profesionalai pataria, kaip pasirinkti tinkamas užuolaidas savo namams ar biurui.

 

Užuolaidų audinio spalva

Audinys yra esminė užuolaidų pasirinkimo dalis, nes nuo medžiagos priklausys, kaip tarnaus jūsų užuolaidos. Renkantis audinius svarbu įvertinti keletą dalykų: kokios stilistikos interjerą kuriate, kokia tiksli būsimų užuolaidų paskirtis, į kurią pasaulio kryptį pasisukę jūsų langai. Kalbant apie audinius, geriausiai tarnauja aukščiausios kokybės poliesterio bei natūralių siūlų mišinio audiniai. Žinoma, 100% natūralių audinių atstoti negali niekas, tačiau atminkite – jiems būtina įsiūti pamušalus, kurie apsaugo audinį nuo saulės spindulių poveikio ir suteikia masės bei pilnumo. Svarbu paminėti, kad saulės spinduliai laikui bėgant blukina audinius. Jeigu į kambarį patenka daug saulės spindulių, geriau vengti ryškių spalvų, nes jos greičiau blunka. Tokiu atveju rinkitės neutralias spalvas – jos mažiau išbluks ir labiau įsilies į bendrą kambario stilių.

Specializuoti audiniai

Tam tikri audiniai gali padėti išlaikyti patalpos temperatūrą, blokuoti tiesioginius saulės spindulius. Tai vadinamieji blackout, dimout audiniai. Jie ypatingai tinka miegamojo zonai, kur norisi aklinos tamsos ir privatumo. Šio tipo tekstilė pasižymi ypatingai geromis akustinėmis savybėmis, todėl ją dažnai renkasi viešųjų erdvių, ofisų ir darbo vietų dekoravimui. Šie audiniai ne tik sugeria garsą, bet ir suteikia erdvėms jaukumo. Restoranų, viešbučių ir kitų masinių vietų interjero apipavidalinimui yra keliami specialūs saugumo reikalavimai, todėl šių vietų dekoravimui rekomenduojami ne tik akustiniai, bet ir nedegūs audiniai. Vonios kambariui, SPA zonoms, baseino patalpoms rekomenduojame antibakterinius ir drėgmei atsparius audinius. Gaminant šio tipo tekstilę į audinį yra įaudžiami sidabro jonų siūlai, kurie naikina blogus kvapus. Šie audiniai greitai ir efektyviai išvėdinami.

Individualus užuolaidų siuvimas

Individualiai pagaminti langų uždengimai turi daugybę privalumų – užuolaidos siuvamos tiksliai pagal jūsų langų išmatavimus, o audinys parenkamas pagal jūsų interjero stilių. Skirtingai nei prekybos centruose parduodamos jau pagamintos standartinių dydžių užuolaidos, individualiai siūti langų uždengimų sprendimai visuomet yra labiau pritaikyti prie konkretaus namų ar biuro dizaino – patyrusios AUDRINETA dizainerės atvyksta išmatuoti bei pakonsultuoti, o klientai gali rinktis iš gausaus įvairiausių spalvų, raštų ir tekstūrų audinių. Kiekvieną individualų tekstilės projektą įgyvendina profesionalios siuvėjos, todėl galutinis rezultatas ne tik atitinka, bet ir pranoksta klientų lūkesčius.

Patikėkite savo namus AUDRINETA komandai ir Jūsų interjero tekstilės svajonės virs realybe! Tinkamą sprendimą priimti padės patyrusios AUDRINETA dizainerės, kurios padės išsirinkti audinį, labiausiai tinkantį Jūsų namų ar biuro erdvėms. Gausias audinių paletes galite apžiūrėti visuose AUDRINETA salonuose Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. Platus audinių asortimentas, paslaugos nuo konsultavimo iki įgyvendinimo – AUDRINETA kuria jaukumą visose Jūsų erdvėse.