Gauk -15% nuolaidą audiniams! Registruotis.

Interjero tekstilė Jūsų namams ir verslui!

Užuolaidos namuose. Kodėl jums jų reikia?

Reikia ar nereikia? Tiks ar netiks? Sumažins erdvę ar visgi suteiks jaukumo? Ar klausėte to savęs, kai svarstėte – verta ar ne savo namuose kabinti užuolaidas?
Pritarsite, kad užuolaidos šilumos, jaukumo ir intymumo jausmą namuose pagyvina būtent šaltuoju metų laiku – žiemą. Tad šįkart ir apžvelkime užuolaidų privalumus.
Kodėl verta jomis papuošti savo langus?
1.Dėl stilistikos ir įvairovės. Užuolaidomis galite žaisti ar net keisti kambario nuotaiką bei stilių. Pavyzdžiui, žemę siekiančios, net ją „šluojančios“, blizgaus audinio užuolaidos gali sukurti prabangių, išpuoselėtų namų įvaizdį. Modernumo ir griežtumo įspūdį sukurs tamsiai pilki, rudi, vienspalviai naktinių užuolaidų audiniai, o lengvos, vos peršviečiamos užuolaidos tiks dienos metu.

2.Dėl privatumo ir intymumo. Grįžtate namo, uždegate šviesą, krentate ant sofos ir… mintyse gavojate: „o gal į mane kas nors žiūri pro langą?“. Skamba juokingai, tarsi prižiūrėjus siaubo filmų? Nesijuokite – turbūt ne sykį mintyse bent vienas yra taip pagalvojęs. Taigi tiems, kam privatumas namuose – itin svarbus – rekomenduojamos užuolaidos, ypač naktinės. Uždengus jomis langą, jūsų erdvė liks tik jums. Be to, parinkus tinkamą audinį dieninėms užuolaidoms, jos taip išsaugos jūsų privatumą, bet kartu į patalpą leis patekti ir dienos šviesai.
uzuolaidos interjere
3.Dėl miego. Taip taip taip… Tas saldus, visų mėgiamas, svarbiausias poilsio šaltinis – miegas. Ir čia galime padėkoti užuolaidoms, kurios miego kokybę neretu atveju ženkliai pagerina. Užtraukus naktines užuolaidas, rytą pradėsite žvalūs ir išsimiegoję, nes jums nebetrukdys pašaliniai trikdžiai, tokie kaip gatvės apšvietimas ar ankstyvi saulės spinduliai tiesiai į jūsų langą.
uzuolaidos interjere
4.Dėl spalvų. Parinkus tinkamą audinį ir atspalvį, užuolaida gali būti toji vyšnia ant torto, kuri „užbaigs“ jūsų kambario interjerą. Pavyzdžiui, vientisumo suteiks užuolaida, kurios audinio atspalvis sutaps su patalpos sienų ar baldų spalva. Jeigu jūsų sienos baltos, langas gali tapti puikiu kambario akcentu. Jei to norite – rinkitės minkštų, švelnių ir neutralių atspalvių audinius. Jei siekiate ryškaus kontrasto, drąsios patalpos įvaizdžio – užuolaidoms ieškokite turtingesnės, ryškesnės spalvos.
uzuolaidos interjere
5.Dėl erdvės. Kiek skirtingų langų – tiek skirtingų būdų pakabinti užuolaidas. Taigi jos gali tapti ne tik puikia interjero detale, bet ir erdvės formuotojomis. Tad pamirškite mitus apie tai, kad užuolaidos mažina erdvę. Tinkamai jas pakabinus, patalpa gali atrodyti netgi erdvesnė. Pavyzdžiui, jei pakabinsite karnizą aukščiau, susidarys aukštesnių lubų įspūdis. Itin mažai patalpai rinkitės ilgesnį karnizą, o užuolaidoms leiskite netvarkinga kristi ant grindų.

Peržiūrėkite mūsų naujausius projektus paspaudę šią nuorodą

uzuolaidos interjere uzuolaidos interjere