Gauk -15% nuolaidą audiniams! Registruotis.

Interjero tekstilė Jūsų namams ir verslui!

Užuolaidų tendencijos – vytis ar ne?

Mada kinta ne tik kas metus. Jos pokyčiai pastebimi ir kintant metų laikams. Tendencijos ryškios drabužių, dizaino madose, ne išimtis – ir interjeras.
Jeigu vaikytis madų nesinori, tačiau yra poreikis atsinaujinti neperdažant kambario sienų bei neperkant naujų baldų, – imkitės pertvarkos langų srityje. Gal pakeiskime jūsų namų užuolaidas? Tik prieš tai apžvelkime, kokios tendencijos vyrauja šioje srityje ir ką galėtumėte sau pritaikyti.

1970 metai, gausa ir masyvūs raštai
Ar atkreipėte dėmesį į šių metų baldus, spalvas ir stilistiką? Ar tai neprimena senelių, o gal tėvų, buto 1970 ar 1980 metais? Dabartis grįžta į praeitį ir tuo didžiuojasi – taip būtų galima apibūdinti šiuos, 2019, metus. Į vėlyvus 1970 metus atsigręžia ir užuolaidų stilius – ikoniškas masyvių užuolaidų įvaizdis sugrįžta.
Storuose užuolaidų audiniuose gali būti vaizduojami ryškūs, dideli ornamentai, geometrinės figūros ar gėlių motyvai.
Šiais metais dominuojanti gausa ir standūs audiniai suteikia prabangos, bet tinka ir minimalistiniam stiliui, jei naudojami kuklesni raštai ar vienspalvė medžiaga.
Natūralumas, natūralumas ir dar kartą natūralumas
„Kokios sudėties ši medžiaga?“, „ar šis produktas natūralus?“. Turbūt esate daug kartų girdėję tokius ir panašius klausimus. Ir nieko stebėtino – šiomis dienomis natūralumas, tausojimas ir tvarumas – vieni iš pagrindinių rodiklių renkantis produktą. Šalia prekinio ženklo žinomumo, grožio ir kokybės rikiuojasi natūralumas bei ekologija.
Šie kriterijai galioja ir renkantis užuolaidas. 2019-aisiais itin populiariais tampa natūralaus pluošto, pavyzdžiui, bambuko, audiniai, kurie padeda sukurti ramią ir atpalaiduojančią aplinką.
Mažiau yra daugiau
Mažiau yra daugiau – tai taip pat galioja renkantis užuolaidas ir jų atspalvius. Šiais metais atsigręžiama į praeitį, kelis dešimtmečius atgal, tuo metu dominavo ne itin ryškūs, nuosaikūs žemės atspalviai. 2019-ieji nurodo, kad neutralumas ir kuo mažesnis spalvų miksavimas taps visų pasirinkimų pirmūnu. Tai padės priartėti prie gamtos.

Šiais metais, renkantis užuolaidas, atkreipkite dėmesį į rudus ir smėlinius atspalvius. Siekiant prabangos ar išpildant klasikinio stiliaus interjerą, verta pažvelgti ir į metalo atspalvius. Prie jų galima derinti blizgias aukso, vario ar sidabro detales. Beje, renkantis metalinius atspalvius be papildomų detalių, jie tiks ir minimalistinėje aplinkoje.
Neutralių spalvų paletė populiarėti pradėjo kartu su minimalizmu ir šūkiu „mažiau yra daugiau“.

Peržiūrėkite mūsų naujausius projektus paspaudę šią nuorodą