Gauk -15% nuolaidą audiniams! Registruotis.

Interjero tekstilė Jūsų namams ir verslui!

Velykinių staltiesių tendencijos 2024: naujausi dizaino ir spalvų pasirinkimai

velykinės staltiesės

Velykos – tai laikas, kuomet šeima ir draugai susirenka prie stalo kartu atšvęsti pavasario šventę ir pasidalinti džiaugsmu. Velykinis stalas gali tapti tikru meninės kūrybos darbu, o vienas iš pagrindinių elementų, kuris suteikia šventinę nuotaiką yra Velykinė staltiesė. 2024 metai ne išimtis – nauji dizaino ir spalvų pasirinkimai paverčia Velykų stalą ne tik šventišku, bet ir itin stilingu.

Viena iš šių metų tendencijų – natūralumas ir ekologija. Velykų staltiesių dizaine matome daugiau naudojamų natūralių medžiagų, tokių kaip medvilnė, linas arba audiniai iš augalinės kilmės pluoštų. Šios medžiagos ne tik suteikia šventiniam pasisėdėjimui jaukumo, bet ir padeda išreikšti susirūpinimą dėl gamtos saugojimo.

velykinės staltiesės
velykinės staltiesės
velykinės staltiesės

Be to, pastebima tendencija linkstanti link švelnių ir subtilių spalvų. Šviesūs atspalviai, toki kaip: švelni rožinė, gaivi mėlyna arba šviesiai pilka, yra populiarūs pasirinkimai Velykų staltiesėms šiais metais. Šios spalvos suteikia šviesumo, pavasarinės gaivos ir šilumos pojūtį, kuris puikiai tinka šiai pavasario šventei.

Tačiau tai nereiškia, kad šviesios spalvos yra vienintelis pasirinkimas. Tamsesnės ir sodrios spalvos taip pat gali būti įtrauktos į Velykinių staltiesių dizainą, suteikdamos elegancijos ir kontrasto akcentą. Tamsiai žalios, šokoladinės arba alavijo žalios spalvos gali būti puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško drąsesnio ir rafinuoto staltiesės dizaino.

Daugiau apie staltiesių gamybą, bei mūsų atliktų darbų nuotraukas galite rasti čia.

velykinės staltiesės
velykinės staltiesės
velykinės staltiesės