Gauk -15% nuolaidą audiniams! Registruotis.

Interjero tekstilė Jūsų namams ir verslui!

Naujausi HOLLAND HAAG CACHET audiniai AUDRINETA asortimente!

   Užuolaidos ir kita tekstilė atlieka ypatingai svarbų vaidmenį kuriant išpuoselėtą, iki smulkiausių detalių apgalvotą interjerą. AUDRINETA asortimente jau galima rasti naujausius olandų gamintojo HOLLAND HAAG kolekcijos CACHET audinius, išskiriančius rafinuotumu ir komfortu. CACHET tekstilė – tai prabangos ir novatoriškų technologijų derinys, kuris tobulai dera bet kokio stiliaus interjere.

   Šiuolaikinėse interjero tekstilės mados tendencijose vis dar populiarūs prabangūs, puošnūs audiniai, tokie kaip aksomas ir šilkas. Iš šios tekstilės pasiūtos užuolaidos interjere kuria rafinuotumo ir estetikos pojūtį. Vienas tokių – aksominis kolekcijos CACHET audinys „Hesinki FR“. Jis išsiskiria švelnumu bei minkštumu, o „blackout“ funkcijos dėka visiškai nepraleidžia šviesos ir taip užtikrina privatumą. „Buklė“ tipo audinys „Akita“ yra ypatingai malonus liesti, todėl iš šio audinio pasiūtos užuolaidos kuria neapsakomo komforto jausmą interjere. Šis audinys lengvai praleidžia šviesą, užpildo erdves subtiliu apšvietimu ir malonia akustika.

   Sluoksniuojant skirtingų tipų audinius vizualiai kuriamas užuolaidų gylis, pvz. skaidrios dieninės užuolaidos, suderintos su tankaus audinio naktinėmis užuolaidomis, kuria prabangos ir išbaigtumo efektą. Skaidrų audinį „Casablanka FR“ suderinus su šilkiniu „Riga“ audiniu sukuriamas klasikinės elegancijos ir modernumo derinys. „Casablanka FR“ audinys yra metalizuotas, todėl blokuoja saulės spindulius ir apsaugo nuo kaitros.

     Kai kurie kolekcijos CACHET audiniai pasižymi aiškiomis geometrinėmis figūromis ir patraukliais metalizuotais akcentais – šios detalės atrodo ypatingai šiuolaikiškai ir gali būti išskirtinė interjero detalė. Vienas geriausių pavyzdžių – žakardinis kolekcijos CACHET audinys „Bern“, išsiskiriantis ypatingai elegantišku 3D efektu.

   Kolekcijos CACHET audiniai pasižymi neutraliomis, natūraliomis spalvomis. Nesenstantys subtilūs dramblio kaulo, šampano ir natūralaus lino užuolaidų, romanečių ar kitų tekstilės aksesuarų atspalviai sukuria foną, kuriame lengvai atsiskleidžia kiti interjero akcentai. CACHET – tai elegancijos ir funkcionalumo sinergija, kurianti harmoningą prabangos efektą namų ar verslo aplinkoje. Šios kolekcijos audinius galima apžiūrėti visuose AUDRINETA salonuose.