Gauk -15% nuolaidą audiniams! Registruotis.

Interjero tekstilė Jūsų namams ir verslui!

Antibakterinis Audinys? Taip, Jis Egzistuoja!

Antibakterinis rankų skystis, antbakterinių savybių turintys kremai ir kitos priemonės. Pastarųjų pusės metų gyvenimas ir pasikeitusios gaminių kryptys parodė, kad saugūs, antibakteriniai gali būti ne tik kremai, bet ir… audiniai.

„Audrineta“ jums pasiruošusi papasakoti apie ispanų audinių gamintojo „Jover“ sukurtą antbakterinį, antimikrobinių savybių turintį audinį, kuris slopina virusų (jų tarpe – ir koronaviruso) sklidimą.

„Jover“ pristato šiuos naujus gaminius visiems, kam svarbu ne tik kokybė, tvarumas, grožis, bet ir savijauta bei sveikata, kuri gali būti formuojama ir per įvairiusm jūsų namuose esančius objektus.

Specialus audinys buvo sukurtas remiantis koronaviruso struktūra, pritaikant dvigubą gamybos procesą, kuris susideda iš dviejų esminių dalių:

-ADRATEX RH, kas apsaugo audinį nuo mikroorganizmų dauginimosi ir augimo jame, taip pat įvairių bakterijų ir grybelio;

-ADRATEX OCW – proceso dalis, kuri orientuojasi į veiksmingumą prieš virusus didinimą.

Remiantis reikiamais standartais, naujai sukurto antibakterinio audinio efektyvumas prieš virusus buvo matuojamas kelis kartus. Atlikus kelis plovimus skalbimo mašina, per dvi valandas viruso sumažėjimas buvo didesnis nei 95 proc. Produktas išlaiko tokias savybes ir po daugkartinių plovimų.

Ši Antibacterial Virus Inhibition Effect kolekcija, sukurta „Jover“ tinka ir įvairiems vidaus interjero projektams, ir privatiems būstams. Šią kolekciją sudaro įvairių rūšių tekstilės gaminiai, kuriems pritaikoma norima spalva, dizainas (beje, šie audiniai – itin dekoratyvūs, tad tikrai tiks ir jūsų namuose).